Samsung Galaxy M51
Код: 13608Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy M51
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Открийте красотата на Infinity-O дисплея
6.7-инчов Infinity-O дисплей с технология за изображения Super AMOLED Plus и FHD+ резолюция, компактен корпус, минималистични рамки... Samsung представя Galaxy M51 - смартфон, който превръща ежедневните преживявания в необикновени. На пръв поглед ще бъдете впечатлени от щедрия диагонал и тънките рамки, които оставят още повече място на екрана за любимото ви съдържание. Благодарение на усъвършенстваните технологии, винаги ще гледате високо детайлни сцени, подчертани от дълбоки цветови нюанси.

Красив и ергономичен едновременно
Насладете се на дизайна на Galaxy M51. Гърбът му е артистично украсен с гланцово покритие и модерен градиентен ефект, който го отличава от всички останали. Заоблените ръбове и компактните размери осигуряват удобен захват и работа.

Цялодневен живот на батерията
Не се страхувайте да се впуснете в нови приключения и да правите това, което обичате. Ще бъдете подкрепени във всичко, което обичате, от батерия от 7000 mAh, която е достатъчна за вашия взискателен ритъм през целия ден. А когато смартфонът ви предупреди за изтощена батерия, просто я заредете с 25W супер бързо зареждане.

Най-висококачествено фотографско оборудване
Samsung е оборудвал Galaxy M51 с четири обектива, които ще правят първокласни снимки при всякакви условия. Основната 64MP камера създава ясни и резки изображения денем и нощем, 12MP ултраширокоъгълният обектив със зрително поле от 123° е отговорен за спиращи дъха природни и градски панорами, които ще се открояват особено в профила ви. За любителите на детайлите е предвидена 5MP макро камера, която лесно ще улови дори най-фините детайли на капка роса, калинка върху стръкче трева или снежинки. 5MP Depth камерата с ефекта Live Focus ще се погрижи за артистичната дълбочина на вашите снимки, което ще накара обекта на кадъра ви да се открои перфектно. А за професионални селфита с популярното размазване на фона предлага 32MP обектив с функцията Selfie focus.

По-широк ъгъл на видимост за зашеметяващи панорами
Без значение колко голяма е вашата група приятели, Galaxy M51 може да побере всички в снимките си. Телефонът разполага с 81° широкоъгълна и 123° ултраширокоъгълна камера, които улавят околния пейзаж по начин, по който човешкото око може. Резултатът са широкоъгълни кадри, които карат природните пейзажи и монументалните архитектурни бижута да се открояват красиво.

Детайлите са важни.
Капка утринна роса, прецизно изплетена паяжина или калинка на носа на вашия домашен любимец - увековечете красотата на детайлите с популярната 5MP макро камера. Ефектът боке ще се погрижи за стилно размазване на фона, което ще направи обекта ви да се открои още повече.

Артистично размазан фон
Нека обектът на вашата снимка излезе на преден план. С практичната 5MP Depth камера можете да регулирате степента на размазване по време и след заснемане на снимката. Разсейващите елементи на заден план вече няма да ви спират.

Плавна работа, голямо място за съхранение
Ще оцените плавна работа без засядане не само по време на игри. Galaxy M51 е оборудван с комбинация от осемядрен процесор и 6 GB RAM, благодарение на което ще се насладите на напълно плавна работа без досадни забавяния. Вградената памет от 128 GB може да побере голям брой ваши игри, приложения и друго мултимедийно съдържание.

Защитете данните си
Уверете се, че само вие имате достъп до телефона си. Настройте отключване със сензора за пръстови отпечатъци, разположен отстрани на Galaxy M51, и достъпвайте данните си бързо и сигурно. Друг слой защита е платформата за сигурност Samsung Knox, която защитава телефона ви от злонамерено съдържание както на хардуерно, така и на софтуерно ниво, още от първото включване.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 213 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 275000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED Plus |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 7 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
