Samsung Galaxy M52 5G
Код: 13609Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy M52 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Смартфон от следващо поколение с 5G
Приветствайте свръхбързата 5G мрежа в живота си, революция в мобилните данни. Можете да изтегляте филми със светкавична скорост, да гледате любимите си видеоклипове без досадно забавяне и да играете игри плавно. Освен това, можете да зададете наистина бързо темпо, с мощен процесор и RAM памет с функция RAM Plus, която се адаптира към вас. Следващото поколение скорост е тук, а Galaxy M52 5G е първият телефон от серията M, който е готов за нея.

Изчислителна мощност за взискателни потребители
Galaxy M52 5G е създаден за по-взискателни задачи като многозадачност или игра на най-новите игри. С мощен осемядрен процесор и 6GB RAM, не е нужно да се притеснявате, че няма да може да се справи с вашите нужди.

RAM Plus за по-добра многозадачност
За да осигури наистина безпроблемно и непрекъснато изживяване с Galaxy M52 5G, Samsung го е оборудвал с опция за увеличаване на виртуалната RAM памет с до 4GB. Смартфонът постоянно следи вашите навици на употреба и, когато е необходимо, безпроблемно ви предоставя повече място за всички ваши работещи приложения и недовършени задачи.

Пространство за целия ви живот
Любими песни, телевизионни предавания, семейни снимки, игри, важни служебни файлове... Щедрата вътрешна памет от 128GB побира удобно всички ваши данни. А ако е необходимо, можете да добавите до 1TB свободно пространство под формата на външна microSD карта.

Оригинален дизайн
С модерен, ултратънък дизайн, няма да искате да се разделите с Galaxy M52 5G. Той е проектиран да ви позволи да се наслаждавате на впечатляващата му производителност удобно през целия ден - с плавни извивки, удобен захват и интуитивно управление. А фината му шарена повърхност с линии ще ви помогне да се откроите от тълпата.

Изключително визуално изживяване
Потопете се в един фантастичен свят, пълен с приключения, или преживейте отново историята на любимия си герой на великолепния екран на Galaxy M52 5G. На 6.7-инчовия Infinity-O дисплей с HD+ Super AMOLED резолюция няма да ви липсват живи цветове, богат контраст и фини детайли, а честотата на опресняване от 120 Hz осигурява плавно изображение и почти мигновена реакция на докосването ви.

Три камери, безброй артистични възможности
Независимо дали изберете основната 64MP камера, ултраширокоъгълния обектив или макро режима за вашите снимки, всеки от тях улавя различна част от нашия красив свят и предоставя изключителни резултати. Заснемете ежедневните си приключения и споделете всичките си преживявания с отлично качество с приятели и познати.

Разширете своята перспектива
Създавайте зашеметяващи панорами от планински върхове, снимки с всички ваши приятели в кадър и уникални креативни снимки. 12-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера предлага зрително поле от 123 градуса, подобно на човешкото око. Така можете да заснемете почти всичко пред вас.

Фокусирайте се върху детайлите
За любителите на растителния свят и царството на насекомите е предвидена 5-мегапикселова макро камера, която ще ви доближи до всеки фин нюанс, почти невидим за окото. Обогатете фотоалбума си с уникални кадри на мъх и папрати от пътуване до гората, близък план на вашия домашен любимец или ярко оцветени цветя от градината.

Енергия за целия ден
Освободете се от зарядното! Щедрата батерия от 5000 mAh ви позволява още повече работа и забавление. А когато батерията ѝ свърши, бързо я върнете в играта със супер бързо 25W зареждане. Приветствайте безкрайната енергия в деня си, за да можете да свършите повече от всякога.

Звук като в киносалон
Насладете се на любимия си филм с всички екстри. Просто свържете Galaxy M52 5G към слушалки или високоговорители и системата Dolby Atmos ще ви осигури отлично аудио изживяване, което реалистично ви обгръща и ви потапя напълно в действието, което гледате.

Осигуряване на първокласно качество
За да гарантира сигурността на вашите файлове, Samsung е оборудвал Galaxy M52 5G с надеждната платформа Knox. Вградена в хардуера и софтуера на телефона, тя ефективно защитава съдържанието ви от любопитни погледи, виртуални заплахи и зловреден софтуер. Чувствителният четец на пръстови отпечатъци бързо и надеждно отключва смартфона само за вас въз основа на вашия уникален пръстов отпечатък - и също така предоставя достъп до избрани приложения в услугата Samsung Pass.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 173 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 778G 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED Plus |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 860 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
