Samsung Galaxy M53 5G
Код: 13610Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy M53
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Мобилна иновация, скрита в готин дизайн със свръхбърза 5G мрежа
Този смартфон ще ви забавлява. Samsung Galaxy M53 5G се предлага с джаджи като 108MP основна камера, ултрабърза 5G поддръжка, 6.6-инчов дисплей със 120Hz честота на опресняване и мощен осемядрен процесор. Всичко това е обгърнато в модерен корпус със заоблени ръбове и нотка елегантност. Независимо дали имате интензивна работна седмица, гейминг турнир или цял ден, прекаран в използване на множество функции и приложения, мощната батерия ще ви е достатъчна, а изчислителната мощност на телефона ще осигури безпроблемна работа. Отворете вратата към свят на безкрайно забавление и се насладете на хармонична комбинация от най-популярните функции в едно устройство.

Неограничена мощност на осемядрен процесор
В сърцето на телефона е мощен осемядрен процесор, който осигурява плавна работа по време на по-взискателен мултитаскинг, екшън игри и натоварвания, допълнително подкрепен от 6 или 8 GB RAM. Така че не е нужно да се притеснявате дори за най-новата игра, Galaxy M53 5G е готов за пълноценно внедряване.

Автоматично разширяване на паметта с RAM Plus
Отворени ли са няколко прозореца едновременно или работите по проект в процес на разработка? Няма проблем. Дори когато изглежда, че телефонът ви може да е изчерпан с RAM паметта, технологията RAM Plus е готова да ви помогне. Тя използва интелигентни алгоритми за проследяване на моделите на употреба и предоставя виртуална памет, която стабилизира отделните процеси на приложенията и допринася за по-големи възможности за непрекъсната многозадачност.

Пространство за всичко, което обичате
Кажете сбогом на досадната нужда да изтривате по-стари файлове, за да освободите място за нови. Просторната вътрешна памет от 128 GB и пълната поддръжка на microSD карти до 1 TB гарантират, че всички ваши любими снимки, видеоклипове, книги и други файлове винаги ще имат своето постоянно място на телефона ви.

Елегантно заоблен минималистичен дизайн
Телефон, който ще изглежда страхотно във всяка ситуация. Леко заоблените ъгли и стилната елегантност на тънката рамка, заедно с минималистичния вид на модула на камерата, гарантират, че Galaxy M53 5G не само бързо ще се слее с вашия стил, но и ще се открои с максималната си компактност, позволявайки ви да го вземете където и да ви е необходим.

Супер плавно изживяване при движение и игри
Ярък и остър 6,6-инчов дисплей с детайлна HD+ резолюция и изключително бърза честота на опресняване от 120Hz ще ви осигури безпрецедентно ниво на плавност на изображението, позволявайки ви да се потопите напълно в безкрайно забавление от игрите и перфектно плавно гледане на филми, сериали и съдържание от социалните медии. Всичко това с изключително верни цветове, които възпроизвеждат симфония от красиви нюанси на дисплея.

Професионално фотографско оборудване
Превърнете ежедневните си снимки в артистична колекция от най-добрите преживявания с професионалното фотографско оборудване на Galaxy M53 5G. Усъвършенстваният 108MP основен обектив осигурява резки, детайлни снимки с балансирана яркост дори при лоши условия на осветление. Заснемете спиращи дъха панорами по време на пътуване с 8MP широкоъгълната камера. Уловете фини детайли с 2MP макро обектива, а вграденият сензор за дълбочина след това се грижи за естествено размазан фон. Автопортретите също не са забравени - с предната 32MP селфи камера можете да очаквате страхотни моментни снимки от вечер с приятели или романтични вечери за двама.

Повече детайли от по-голямо разстояние
Увеличете мащаба и се насладете на още повече детайли и нюанси. Висококачественият 108-мегапикселов обектив с висока резолюция разполага с хибридно оптично увеличение, за да приближи обекта ви отдалеч, и Big Pixel сензор за елиминиране на нежелания шум от снимките ви. Съчетавайки тези усъвършенствани функции, Galaxy M53 5G осигурява подобрена яркост при условия на слаба светлина и кристално ясни снимки.

Мощна батерия, която е в крак с вас
До 2 дни живот на батерията и супер бързо 25W зареждане – нищо не може да ви спре с Galaxy M53 5G. Мощната батерия от 5000 mAh ще ви подкрепи с безкрайната си мощност по време на натоварващи работни дни, гейминг турнири и филмови маратони. А когато животът на батерията бавно се изчерпва, можете бързо да я съживите.

Потопете се в свят на съраунд звук с Dolby Atmos
Включете слушалките си и се потопете в любимата си музика, филм или телевизионно предаване. Galaxy M53 5G може да се похвали с пълна поддръжка на Dolby Atmos, така че винаги ще чувате богат, ясен и завладяващ съраунд звук, който идва от различни посоки в зависимост от действието в сцената.

Подобрено качество на разговорите с режим на микрофон
В свят, пълен с шум, е важно да бъдете чути ясно. И точно това прави усъвършенстваната функция Voice Focus, която интелигентно изолира гласа ви от фоновия шум и го усилва, така че разговорите винаги да са напълно разбираеми. А ако искате другият човек да знае къде се намирате, просто включете технологията All Sound, за да добавите още околни звуци към разговора и да направите текущото си местоположение веднага ясно за всички.

Безопасността в главната роля
Samsung Knox, многопластова платформа за сигурност, пази вашите файлове, данни и информация в безопасност. Тя е вградена в телефона ви от ниво чип, както на софтуерно, така и на хардуерно ниво, като активно го защитава от злонамерен софтуер и други заплахи от момента, в който го включите.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 176 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 900 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 458663 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED Plus |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 32 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | NE |
| Bezdrátové nabíjení: | 25 W |
