Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Код: 13611Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Описание на продукта
Samsung Galaxy Note20 Ultra е създаден чрез комбиниране на модерни, светкавично бързи технологии. Изисканият дизайн с издръжливо стъкло е не само красив, но и устойчив на вода и прах. На големия екран ще се насладите максимално на гледане на филми, игри и чат с приятели. Мощният процесор гарантира безупречни системни реакции и нулеви сривове на приложенията дори при високо натоварване. Професионалните инструменти на камерата ще превърнат всяка снимка и видеоклип в произведение на изкуството, което можете директно да проектирате на големия екран благодарение на функцията Samsung DeX или да споделите с приятели, като просто насочите телефона си към тяхното устройство. Бързото зарядно устройство ще гарантира, че винаги имате достатъчно енергия, а многослойната сигурност ще гарантира, че никой неупълномощен човек няма да има достъп до вашите файлове.
Издръжлив, но елегантен

Голям, енергоспестяващ екран

Безценен помощник

Съвместимост с компютри

Удобно управление

Маратон на телефонните игри

Светкавично бърз

Samsung DeX

Първокласна камера

Заредено за миг

Споделяне чрез точка

Супер издръжлив

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 214 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Exynos 990 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.7 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 508760 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.9" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 108 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Optický Zoom: | 5x |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
