Samsung Galaxy S20 FE 5G 256 GB
Код: 13668Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy S20 FE 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Надуто оборудване и функции
Независимо дали сте фотограф, търсещ вдъхновение, страстен геймър или филмов ентусиаст, Galaxy S20 FE 5G ви дава мощността и функциите, за да правите почти всичко. Присъединете се към семейството на Galaxy и продължете да се забавлявате.

120Hz плавност на дисплея
Насладете се на непрекъснато гледане на 6,5-инчовия FHD Infinity-O дисплей с почти невидима рамка по плоските му ръбове и миниатюрен отвор за камерата. Играенето на игри и простото превъртане през съдържание вече ще бъде два пъти по-плавно, отколкото на повечето смартфони, благодарение на честотата на опресняване от 120Hz на Super AMOLED екрана, която увеличава неговата отзивчивост.

Три обектива и още по-голямо увеличение
Ако винаги държите пръста си върху бутона на затвора и търсите вдъхновение на всяка крачка, ще бъдете доволни от фотографското оборудване на Galaxy S20 FE 5G. То се състои от три професионални обектива - 12Mpx широкоъгълен, 12Mpx ултраширокоъгълен и 8Mpx телеобектив. В допълнение към телеобектива, можете да използвате и 3x оптично увеличение или 30x Super Resolution Zoom, за да заснемате отдалечени обекти. Можете да правите оригинални селфита с 32Mpx предната камера.

Повече съдържание с едно натискане на затвора
Открийте предимствата на функцията Single Take, при която просто задържате бутона на затвора за 15 секунди и изкуственият интелект създава съдържание в различни формати и с различни ефекти. Всичко, което трябва да направите, е да изберете най-подходящия и да споделите изображението или видеото с приятелите си.

Вдъхнете живот на нощта с двупикселов сензор
Създавайте по-ясни, по-резки и висококачествени снимки с 2MP сензора и изкуствения интелект на Galaxy S20 FE 5G. Телефонът може да заснема множество кадри едновременно и да ги съединява в една впечатляваща снимка.

Интелигентно управление на батерията
Galaxy S20 FE 5G ще ви забавлява през целия ден. Неговата батерия с голям капацитет от 4500 mAh ви осигурява изобилие от енергия, която се управлява интелигентно от телефона, за да се използва с максимална ефективност.

Сертификация IP68
Можете да вземете своя Galaxy S20 FE 5G, където и да отидете. Със сертификат IP68, той е прахо- и водоустойчив до 1,5 метра дълбочина за до 30 минути. Нищо не пречи на приключенията ви!

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 190 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 596000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 12 Mpx + 12 Mpx + 8 Mpx |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Optický Zoom: | 3x |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
