Samsung Galaxy S21+ 5G 128GB
Код: 13679Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy S21+ 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Плеада от впечатляващи преживявания
Гледате ли съдържание от успешни YouTuber-и и влогъри? Станете и вие един от тях! Galaxy S21 5G и Galaxy S21+ 5G предлагат професионално фото и видео оборудване, водено от 8K кинематографична резолюция, възможност за създаване на снимки директно от видеоклипове или заснемане на снимки с прецизна 64MP камера. В допълнение, забавлението ви ще бъде подкрепено от най-бързия чип на Galaxy и батерия, която може да се справи дори с най-натоварващия ден.

Дисплей, който ще искате да разгледате
Дисплеят на Galaxy S21 5G и Galaxy S21+ 5G е перлата в короната на устройството. 120Hz Dynamic AMOLED 2X дисплеят е прецизно отзивчив и оптимизира честотата на опресняване въз основа на това, което правите на вашия смартфон. От снимки и видеоклипове до игри и други визуализации, любимото ви съдържание - от снимки и видеоклипове до игри и други - се изобразява с най-фини детайли и живи цветове, които ще ви изумят.

Създаден за приключения
Galaxy S21 5G/Galaxy S21+ 5G няма да се спре пред нищо. Вземете го в най-дивите си приключения с най-издръжливото Gorilla Glass Victus отпред, което е още по-устойчиво на надраскване. При S21+ 5G, Victus стъклото защитава дори задната част, а при S21 5G е изработено от подсилен Glastic поликарбонат.

Открийте скрити досега подробности
Впуснете се в приключение с професионалното фотографско оборудване на Galaxy. Основната камера с 64 MP улавя моментите от живота ви с прецизност, откривайки всички фини нюанси и предавайки ги в ярки, цветни детайли.

Революционно 8K видео качество
Видеоклипове със зашеметяващо качество, което е 4 пъти по-добро от 4K. Създавайте 8K видео съдържание с 24 кадъра в секунда, сравнимо с професионални филмови кадри. Имате уникалната възможност да заснемете страхотен момент? С 8K Video Snap можете да имате едновременно видеоклип и ясна снимка.

Край на треперещите видеоклипове
Каквото и действие да записвате, дръжте вашия Galaxy S21 5G/Galaxy S21+ 5G на една ръка разстояние. С иновативната AI Super Stabilization, тя елиминира трептенето на изображението и получените видеоклипове са толкова плавни, колкото когато използвате стабилизатор. Освен това, можете да снимате дори при несъвършени условия на осветление - динамичната честота на кадрите от 60 FPS осигурява невероятно плавни видеоклипове дори при слаба светлина.

Винаги на първо място
С Galaxy S21 5G и Galaxy S21+ 5G, първият ред е ваш! 30-кратното цифрово увеличение ви поставя точно в центъра на действието и заснема вашите снимки с безпрецедентно качество. Заключването на увеличението помага за стабилизиране на кадъра, ако ръката ви трепери.

Вече няма да ти е нужна светкавица.
Открийте романтичните кътчета на града през нощта и заснемайте зашеметяващо цветни снимки дори при слаба светлина. Камерата на вашия телефон Samsung е идеална за нощна фотография.

Батерия и производителност, на които можете да разчитате
Извлечете максимума от вашия Galaxy S21 5G и Galaxy S21+ 5G – не се притеснявайте за живота на батерията. Устройството е оборудвано с интелигентна батерия с капацитет до 4800mAh с бързо безжично зареждане, която благодарение на енергийно ефективния си дисплей и процесор ще ви издържи повече от 24 часа. 5nm процесорът осигурява висока скорост, висока производителност и повече интелигентност. Освен това устройството е водо- и прахоустойчиво, което гарантира стандарта за устойчивост IP68.

По-голям екран, по-голяма работна ефективност
Наслаждавайте се на любимите си приложения от телефона си на големия екран на вашия компютър с Windows 10. Просто свържете устройствата си чрез „Връзка към Windows“, закачете приложенията към менюто „Старт“ или лентата на задачите и започнете да работите ефективно.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 202 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Exynos 2100 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 749300 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 64 Mpx |
| Optický zoom: | 3x |
| Selfie fotoaparát: | 10 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 800 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 Mpx |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
