Samsung Galaxy S21 5G 256GB
Код: 13678Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy S21 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Плеада от впечатляващи преживявания
С революционните Galaxy S21 5G и Galaxy S21+ 5G ще станете майстор на фотографията и видеото. Изживейте истинското съвършенство на 8K, резолюция, сравнима с кинематографичното качество. Правете снимки директно от видеоклипове, които създавате, създавайте първокласни изображения с 64MP камерата и се насладете на завладяващи и плавни игри благодарение на най-бързия чип в Galaxy. Накратко, забавлявайте се както искате - здравата батерия ще ви даде достатъчно енергия, за да ви издържи цял ден.
Потоп от ярки цветове и фини нюанси
Разглеждане на семейни снимки, гледане на блокбъстъри, играене на игри с напреднала графика, многозадачност на работа… Независимо дали се забавлявате или работите с Galaxy S21 5G и Galaxy S21+ 5G, супер гладкият 120Hz Dynamic AMOLED 2X дисплей предлага най-ярките цветове, балансирана яркост при всякакви условия на осветление и най-фините детайли. Усъвършенстваният дисплей също така оптимизира честотата на опресняване въз основа на това, което правите, с всяко докосване, пестейки живота на батерията.
Устойчив на надраскване
Специално разработените технологии на най-издръжливото Gorilla Glass Victus™ осигуряват още по-голяма устойчивост на надраскване - както отпред, така и отзад.
Магията, скрита в детайлите
Всеки потребител ще обича да прави снимки с Galaxy S21 5G и Galaxy S21+ 5G. Професионалните снимки са лесно достъпни с прецизна 64MP камера, която улавя всеки детайл във вашите кадри.
8K видео и снимки едновременно
Дайте на видеоклиповете си 4 пъти повече пиксели от 4K и записвайте с 24 кадъра в секунда с поддръжка на 8K. След това, с 8K Video Snap, можете лесно да превърнете видеото си в снимка, като същевременно запазите качеството. Вече не е нужно да решавате дали да запишете или да направите снимка на момента - с 8K Video Snap можете да направите и двете.
Създаден за действие
Каквото и приключение да предприемате, не оставяйте смартфона си у дома. Със супер стабилизация можете да създавате супер плавни видеоклипове, които биха засрамили дори професионален видеооператор. Усъвършенстваният изкуствен интелект елиминира трептенето, което води до перфектно плавни кадри. 60 кадъра в секунда гарантират, че видеоклиповете ви са супер плавни дори при условия на слаба светлина. Телефонът автоматично регулира честотата на кадрите, така че можете да се наслаждавате на сензационни видеоклипове денем и нощем.
Увеличете мащаба за детайли
Никоя сцена няма да е далеч. Приближете се до обекта си с 30-кратно цифрово увеличение, което ви телепортира право в центъра на действието. След това, за 100% резултати, функцията за заключване на увеличението стабилизира кадъра, ако ръката ви трепери.
Ясни нощни снимки
Нощната фотография е нещо, което всеки любител на нощните преживявания ще хареса. Създавайте романтични кадри, които няма да се окажат обгърнати от мрак, без да използвате ярка, ослепителна светкавица.
Производителност, която трае
Многозадачността, най-новите игри и други графично взискателни задачи се обработват лесно от 5nm процесор, който осигурява по-бърза скорост, повече мощност и дори повече интелигентност. Устройството е оборудвано и с интелигентна батерия от 4000mAh, която ви поддържа във всичко, което обичате, повече от 24 часа. Когато батерията се изтощи, тя ще се зареди на 100% със светкавична скорост благодарение на поддръжката за бързо безжично зареждане. Телефонът е дори прахо- и водоустойчив, тъй като има стандарт за устойчивост IP68.
Работа с телефона на компютъра
Наслаждавайте се на мобилните си приложения на вашия компютър с Windows 10. Link to Windows улеснява свързването на вашия компютър със смартфон, така че можете да взаимодействате със съдържанието на телефона си на големия екран на работния плот. Просто добавете любимите си приложения в менюто „Старт“ или лентата на задачите и започнете.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 171 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Exynos 2100 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 749300 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.2" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 64 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
