Samsung Galaxy S21 FE 5G 128 GB
Код: 13675Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy S21 FE 5G
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Кажете здравей на телефон, вдъхновен от самите фенове. Подобно на S20, Galaxy S21 FE 5G е пълен с функции и възможности, като Galaxy S21 FE 5G е най-мощният. Ярък 6,4-инчов динамичен AMOLED 2X дисплей със супер плавна честота на опресняване от 120Hz, което е чудесно за свързване с приятели, гледане на любимите ви предавания или стриймове и придобиване на нови преживявания.
Допълнително се поддържа ултрамощен процесор Qualcomm Snapdragon 888 и професионална задна камера с 3 обектива за заснемане на света около вас с висока детайлност. Всичко това в красив дизайн, който бързо се съчетава с всяко облекло и се превръща във ваш безценен ежедневен спътник.
Предимства на Galaxy S21 FE 5G
- Повече мощност и оптимална консумация на енергия с Процесор Snapdragon 888
- Свръхбърз 120Hz динамичен AMOLED 2x дисплей
- Страхотни функции за дневна и нощна фотография
- Поддръжка за 5G мрежи
- Камера с оптично увеличение
Отлична защита на дисплея
Не позволявайте на страха от случайно счупване на екрана да ви спре от ежедневните ви приключения. Където и да отидете със своя Samsung Galaxy S21, разчитайте на високата издръжливост на Gorilla Glass Victus – най-силният, вграден някога в смартфон Samsung Galaxy.
Вашият билет за света на професионалната фотография
Направете снимки, на които вашите приятели и светът ще се възхищават. Благодарение на наличието на професионална задна камера с 3 обектива и 3x оптично увеличение Ще получите невероятно реалистични снимки и видеоклипове със спиращо дъха количество детайли – независимо дали става въпрос за панорами, портрети, които перфектно отразяват вашата личност, или за улавяне на genius loci на вечерно излизане с партньора или приятелите ви.
Страхотни селфита без филтри? Малко нещо?
Правете си селфита, които винаги ще изглеждат страхотно с 32MP предна камера с бленда f/2.2Резултатът ще бъде подчертани и изискани черти на лицето ви дори без използването на филтри, които няма да е необходимо да прикриват несъвършенства - няма да има такива.
Влогърите и стриймърите ще могат да блеснат
Създавайте професионално съдържание, независимо дали стриймвате любимата си игра в Twitch или влогвате по теми, близки до сърцето ви. Допълнително, докато снимате. ще можете динамично да превключвате между отделните камерии да предизвикате незабавна реакция, която ви доближава до сърцата на вашата аудитория.
Автопортрет през нощта, както и през деня
Това да се купи остро нощно селфи Почти невъзможно ли е това на телефон? Не и за Samsung Galaxy S21 FE 5G. Предната 32-мегапикселова камера ви позволява да подчертаете дори най-слабите светлини в сцената, докато изкуственият интелект внася повече цвят и детайли във всеки кадър, улавяйки по-малко шум и повече от вас.
Фокусирайте се върху важните аспекти на фотографията
С технологията 30X Space Zoom Със задната камера можете да заснемете близък план от задните редове на футболен стадион. Това ви позволява да откриете повече скрити детайли във вашата снимка и също така да намалите трептенето дори при по-голямо увеличение благодарение на интелигентната функция за заключване на увеличението.
Най-бързият чип от серията Galaxy S за работа и забавление
Потопете се в най-новите и най-взискателните гейминг заглавия или разчитайте на перфектно плавна многозадачност с телефон, който мигновено се трансформира в мобилен офис или се свързва с компютъра ви чрез функцията Link. Неограничената мощност на процесора Qualcomm Snapdragon 888 Използването на изкуствен интелект ще ви позволи да се справяте с много повече работа и забавление всеки ден.
Цял ден в движение без необходимост от зареждане
Работете, учете и се забавлявайте, без да се притеснявате за внезапно изтощена батерия. Капацитет 4500 mAh В комбинация с енергийно ефективен дисплей и процесор, той ще ви осигури надеждна работа през целия ден, така че можете да гледате повече епизоди от любимите си сериали, да преглеждате съдържание в социалните мрежи или дори да провеждате видеоконференции с колегите си. А когато успеете да изтощите напълно батерията, можете бързо да я презаредите с нова енергия, използвайки 25W бързо зареждане.
Основни характеристики
- Смартфон с 6.4-инчов AMOLED 2x FHD+ Infinity-O дисплей
- Честота на панелния дисплей до 120 Hz
- Издръжливо стъкло Gorilla Glass Victus
- Високопроизводителен процесор Snapdragon 888, 6 GB RAM, 128 GB вградена памет
- Задна камера: 12 MPx ултраширокоъгълна + 12 MP широкоъгълна + 8 MP с телеобектив (3x оптично увеличение)
- Предна камера: 32 Mpx за селфита
- Батерия с голям капацитет 4500mAh (бързо зареждане 25W, безжично зареждане 15W), обратно зареждане
- Поддръжка на 5G/4G, USB-C, nanoSIM
- Операционна система Android
- Устойчивост IP68
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 177 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 25 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
