Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 512 GB
Код: 13689Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 512 GB
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Galaxy S22 Ultra: Епичен смартфон с S Pen

Ненадмината производителност с технологията Ray Tracing
С всяко действие на Galaxy S22 Ultra ще усетите вълнуващата мощ на най-бързия чипсет в линията Galaxy. Интензивна многозадачност или стрийминг на най-новата игра? Няма проблем за усъвършенствания 4nm чип. Освен това, с Ray Tracing, вашите игри ще се трансформират в реалистичен свят, изтъкан от светлина и сянка, където можете да се насладите на всеки детайл от завладяващата графика.

Ярък дисплей, който се адаптира към вас
Като най-яркият телефон на Samsung досега, Galaxy S22 Ultra достига колосалните 1750 нита яркост, така че можете да присвивате очи дори при ярка слънчева светлина. Динамичният AMOLED 2X дисплей с Vision Booster елиминира отраженията и отблясъците веднъж завинаги, докато адаптивната честота на опресняване от 1-120Hz автоматично се настройва към текущото ви съдържание, превръщайки всички ваши видеоклипове, социални медийни емисии, игри и ежедневна употреба в удоволствие.

Устойчив на вода, прах, драскотини и удари
Galaxy S22 Ultra е оборудван с най-новото изключително здраво Corning Gorilla Glass Victus+ отпред и отзад, благодарение на което е надеждно защитен от различни падания и драскотини. Той се гордее и с елегантна и изключително издръжлива рамка, изработена от полиран Armor Aluminum, която служи като надежден щит. А за да можете да го използвате без никакви притеснения дори при лек дъжд или с мокри пръсти, телефонът и включеният S Pen имат сертификат за водо- и прахоустойчивост IP68. Следователно, те могат да ви придружават при по-приключенски пътувания сред природата, без да се притеснявате за тяхната безопасност.

Нощната фотография придобива съвсем ново измерение
Едно устройство, което се побира удобно в ръката и джоба ви, съдържа професионална камера, оборудвана с огромни сензори и променящи формата си пиксели. Вашето портфолио ще се разраства с романтични снимки на спящ град, топли спомени от къмпинг край лагерния огън или забавни снимки от вечерно излизане с приятели – всичко това с възможно най-високо качество.

Джобно фото студио
Професионалният режим се предлага с нови функции. Изтеглете Expert RAW и запазете RAW файловете директно в галерията си, за да запазите изображенията си с максимална резолюция. Можете да ги редактирате директно на телефона си или да ги изпратите на компютъра или таблета си, за да настроите фините детайли на по-голям екран. Или да ги споделите директно с приятелите и колегите си за незабавна обратна връзка.

Стилни опции с S Pen
Насладете се на прецизността на S Pen, дистанционното управление и новия интуитивен интерфейс. Превърнете ръкописните си бележки в елегантен текст с едно докосване, а креативността ви ще оцени възможността да вмъквате текст във видеоклипове и анимации. А безжичните Air Actions улесняват презентациите и артистичните автопортрети. Просто няма граници за въображението ви, а S Pen отваря един цял нов свят от идеи.

Ефективност в истинския смисъл на думата
Galaxy S22 Ultra е страхотно устройство само по себе си, но когато се комбинира с таблет като Galaxy Tab S8 Ultra, това е наистина изключително изживяване. Бележките ви се синхронизират в реално време, така че можете да превключвате между устройства и да продължите точно оттам, откъдето сте спрели. Изберете дисплея, който ви подхожда – или ги сдвоете за най-доброто изживяване с два екрана.

Работи и с компютър
Оптимизирайте начина, по който използвате компютъра си. С Galaxy S22 Ultra можете да отворите приложение директно на работния си плот и безпроблемно да превключвате между устройства. „Последни приложения“ показва най-скоро използваните от вас приложения за лесен достъп и безпроблемно продължаване на предишната ви работа.

Samsung Knox защита на данните от световна класа
От момента, в който го включите, вашите лични данни са надеждно защитени от Samsung Knox. Биометричните данни се съхраняват безопасно в Knox Vault, докато вашите чувствителни файлове са защитени в Secure Folder. А таблото за управление на Permissions Manager ви позволява да видите кои приложения споделят вашите данни и проследяват поведението ви – и да им предоставите или откажете достъп, както предпочитате.

Лесно прехвърляне до Galaxy
Със Smart Switch можете просто да разопаковате, настроите и започнете да използвате новото си устройство. Той бързо и лесно прехвърля вашите бележки, галерия, контакти и други – дори ако преминавате от различна операционна система.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 228 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Exynos 2200 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 512 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Quad HD+ |
| Displej - technologie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Optický Zoom: | 10x |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Laserové ostření |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx + 10 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 40 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 45 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
