Samsung Galaxy A31
Код: 17310Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A31
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черен цвят.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Samsung Galaxy Xcover 3 има батерия с голям капацитет, която му позволява да издържи много по-дълго. Той е устойчив на вода и прах, а задният капак е много здрав. С дебелина от 9,95 мм, той пасва идеално в ръката ви, а с интелигентния страничен бутон на Xcover можете да улесните работата си. С LTE мрежова връзка можете да изтегляте със скорост до 150 Mbps, да играете игри, да гледате филми или просто да сърфирате в интернет.
Удължен живот на батерията
Благодарение на батерията с голям капацитет, която издържа много по-дълго дори при честа употреба, той ще се превърне във верен спътник дори при по-дълги преходи сред природата.

Практичен дизайн
С дебелина по-малка от 1 сантиметър, телефонът е лесен за държане и работа с една ръка. Жакът за слушалки и USB портовете са водоустойчиви, дори когато са изложени на вода. Има и здрав заден капак, така че не е нужно да се притеснявате за телефона си.

Водата и прахът няма да му повредят
Благодарение на здравата си конструкция със солиден заден капак, телефонът е водо- и прахоустойчив. Можете да го носите по прашни пътища, планини, ски писти или строителни площадки без никакви притеснения. Никога повече не се тревожете за мобилния си телефон!

По-лесен контрол с бутона Xcover
Управлението е проектирано да бъде възможно най-лесно. Бутонът Xcover от лявата страна на телефона ви дава достъп до най-често използваните приложения, което ви позволява да се наслаждавате на телефона си дори когато носите ръкавици.

Светкавично бърза мрежова връзка
С изключително бързата LTE връзка, предлагана от този смартфон, сърфирането в интернет, гледането на филми или играенето на игри е наистина бързо и гладко. Никога няма да ви омръзнат супер бързите изтегляния!

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung Galaxy X |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 154 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android v4.4 KitKat |
| Procesor: | S.LSI ISLAND Quad Core |
| Procesor - počet jader: | 4 |
| Procesor - frekvence: | 1.2 GHz |
| RAM: | 1 GB |
| Úložiště: | 8 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 32 GB |
| Displej - velikost (palec): | 4.5" |
| Displej - rozlišení: | WVGA |
| Displej - technologie: | LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 5 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | HD |
| Selfie fotoaparát: | 2 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 2200 Mpx |
