Samsung Galaxy S4
Код: 17311Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy S4
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черен цвят.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Идеален за открито
Здравината и изтънчеността вървят ръка за ръка. Тънкият само 9,7 мм Galaxy XCover 4s е създаден да издържи на суровите условия на открито и да ви поддържа в крак с вас, когато нещата станат трудни. А противоплъзгащото му покритие е чудесно и сигурно в ръката ви.

Издръжливост, на която можете да разчитате
Можете да разчитате на Galaxy XCover 4s навсякъде. Той отговаря на стандартите IP68 и MIL-STD 810G, което го прави достатъчно издръжлив, за да издържи на тежки условия. Независимо дали става въпрос за туризъм или спорт на открито, можете да бъдете сигурни, че прахът и водата няма да го извадят от строя.
Разграничението, което го отличава
Насладете се на перфектна гледка, където и да ви отведе животът. 5-инчовият дисплей на Galaxy XCover 4s предоставя уникално изживяване при гледане на снимки, карти и друго визуално съдържание, независимо дали сте в движение или на терен.
Още по-чувствителни на допир
Поддържайте ръцете си топли и сухи, докато използвате смартфона си. Galaxy XCover 4s разполага с интуитивен дисплей, който ви позволява да управлявате смартфона си дори с ръкавици. Така че можете да го използвате безпроблемно, когато работите навън или по време на дейности на открито.
Заснемете всичко около вас
Вашата околност с висока разделителна способност. Мощната 16-мегапикселова задна камера заснема сцената, а LED светлината осветява пространството за снимане дори в условия на слаба светлина. Просто докоснете двукратно бутона Home за незабавен достъп до фотография.
Повече енергия за по-голям комфорт
За ваше максимално удоволствие, смартфонът е оборудван с производителност, която позволява още по-дълго време за употреба. Galaxy XCover 4s е оборудван с батерия с капацитет 2800 mAh, която ви гарантира достатъчно енергия за вашата работа или стрийминг без прекъсване.
Samsung Knox защитава вашата поверителност на всяко ниво
Samsung Knox защитава устройството ви както на софтуерно, така и на хардуерно ниво от момента, в който го включите. Той предлага многопластова сигурност и защитава най-чувствителните ви данни от злонамерен софтуер и заплахи.
Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung Galaxy X |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 172 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Exynos 7885 |
| Procesor - počet jader: | 8 |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.0" |
| Displej - rozlišení: | HD |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 2 800 mAh |
