Samsung Galaxy A51
Код: 17312Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy A51
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черен цвят.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Здрав смартфон за всякакви условия
Вземете туристическите си обувки и раницата с устройство, което ще ви помогне във всички ваши приключения. Samsung Galaxy XCover 5 е създаден да издържа на екстремни условия благодарение на здравия си дизайн. Функционалният бутон отстрани може лесно да се конфигурира за бърз достъп до LED фенерчето или други често използвани приложения.

Устойчивостта е на първо място
Екстремни виа ферати, изследователски експедиции или семейни ваканции, изпълнени с приключения и пътувания. Samsung Galaxy XCover 5 е сертифициран по IP68 за прахо- и водоустойчивост, така че може да се справи с всяка експедиция без никакви проблеми. Той също така притежава стандарта MIL-STD 810H, благодарение на който може да се справи с неочаквани удари или падания.

Екран за още по-добра ориентация
За да ви помогне да останете фокусирани върху пътуването си, XCover 5 разполага с ясен дисплей с детайлна HD+ резолюция и щедър 5,3-инчов диагонал. Насладете се на още по-голям комфорт при гледане на видеоклипове, редактиране на снимки или планиране на карти – всичко това на екран, изпълнен с живи цветове.

Висока чувствителност на допир
Независимо дали сте в началото на единична пътека, на строителна площадка или на преход, искате ръцете ви да са топли, а смартфонът ви готов. Дисплеят на XCover 5 е лесен за работа с ръкавици или мокри ръце в дъжда благодарение на повишената му чувствителност.

Спомени не само в паметта ти
Върнете си оригинални снимки от пътуванията си, които винаги автентично ще ви напомнят за моментите, които сте преживели. Ще имате 16-мегапикселова основна камера, 5-мегапикселова предна камера и двойна LED светкавица, за да озарите дори най-тъмните сцени.

Енергия, от която сякаш не може да се насити
Можете да разчитате на XCover 5 и по отношение на живота на батерията. Корпусът му е оборудван с батерия от 3000 mAh, която може лесно да бъде сменена с напълно заредена, ако се изтощи. Или използвайте бързото 15W зареждане и се върнете до 100% за нула време. Благодарение на двата POGO пина, можете да зареждате няколко устройства едновременно.

Производителност, на която можете да разчитате
Насладете се на бърза и плавна работа без досадно забавяне. Осемядрен процесор и до 4GB RAM памет са готови за взискателна многозадачност, забавление и други ежедневни задачи. След това съхранявайте любимото си съдържание с 64GB вътрешна памет, разширяема до 1TB с microSD карта.

Чувствително съдържание само за вашите очи
Вече не е нужно да се притеснявате за опасен зловреден софтуер, пробиви в данните и други заплахи. Надеждната платформа за сигурност на Samsung Knox защитава устройството ви както на хардуерно, така и на софтуерно ниво от момента, в който го включите. Наслаждавайте се на живота си, без да се притеснявате за данните си.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung Galaxy X |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 175 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Exynos 850 |
| Procesor - počet jader: | 8 |
| Procesor - frekvence: | 2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.3" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP67 |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
