Samsung Galaxy S8
Код: 17309Подробно описание на продукта
Samsung Galaxy S8
- Това е употребяван Samsung.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черен цвят.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Описание на продукта
Издръжлив смартфон с голям дисплей може да се справи с всяко приключение с вас. Не му пука нито за вода, нито за прах, нито за пясък, нито за случайно падане на пода. На 6,3-инчовия дисплей можете да се наслаждавате на гледане на филми, игри и сърфиране в интернет в ярки цветове и с най-малките детайли. Не е нужно да сваляте ръкавиците си, когато използвате телефона, чувствителният дисплей може да се справи с тях. 23-мегапикселовата камера записва всички важни моменти от живота ви с ослепително качество, а сменяемата батерия с висок капацитет гарантира, че телефонът няма да се изтощи в неподходящ момент. Всичко това е защитено от платформата за сигурност Samsung Knox.
Нищо не може да го победи.
Проектиран за тези, които живеят живот, изпълнен с приключения и адреналин, Samsung Galaxy XCover Pro е водо- и прахоустойчив по стандарта IP68 и отговаря на взискателните военни тестове MIL-STD 810G. Така че може да издържи на потапяне във вода за половин час, падане от височина 1,2 метра и прашна среда без никакви щети.


Чувствителен дисплей
С почти безрамков 6,3-инчов дисплей, наистина ще се насладите максимално на гледането на предавания и филми, а играенето на игри ще бъде много по-забавно, отколкото на малък екран. Освен това, дисплеят е оборудван с интелигентна технология, която може да обработва дори докосвания, докато носите ръкавици. По този начин можете да правите снимки, да осъществявате телефонни разговори и да изпращате съобщения на приятели по време на всяка дейност на открито.
Правете снимки по всяко време и навсякъде
Двойна основна камера с резолюция от 25 Mpx и 8 Mpx сензор за дълбочина е готова да заснеме всички важни моменти. За да изпъкне основният обект, можете да размажете фона с помощта на функцията Live Focus. Обективите разполагат и с двойна LED светлина, която да осветява нощните ви приключения. 13 Mpx преден обектив е готов за селфита.


Не е нужно да сменяте целия телефон, когато батерията се изтощи
Като един от малкото смартфони, предлагани днес, Samsung Galaxy XCover Pro разполага със сменяема батерия от 4050 mAh. Това ще ви осигури автономност през целия ден. С едно зареждане можете да слушате музика до 92 часа, да гледате филми 15 часа или да говорите по телефона 29 часа без прекъсване.
Samsung Knox
Сигурността на телефона също е важна и Samsung се справя много добре с това. Тяхното приложение Knox защитава вашия смартфон както на хардуерно, така и на софтуерно ниво, като гарантира, че злонамерен софтуер и други заплахи няма да достигнат до най-чувствителните ви данни.

Допълнителни параметри
| Категория: | Samsung Galaxy X |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 218 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 10 |
| Procesor: | Samsung Exynos 9611 |
| Procesor - počet jader: | 8 |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | 2340 x 1080 |
| Displej - technologie: | TFT |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | MIL-STD-810G |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 25 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 25 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 050 mAh |
