Сони Ериксон K750i
Код: 9464Подробно описание на продукта
SONY Ericsson K750i
Цвят: Черен
Състояние: Изложбено
24 месеца гаранция
Съдържание на пакета:
Телефон
Зарядно устройство
Телефонът е по поръчка.
Телефонът може да не поддържа чешки език.
Доставка до магазина в рамките на 14 дни и до вас в рамките на 20 дни.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 100 × 46 × 21,0 mm |
| Hmotnost: | 99 g |
| Uhlopříčka: | 1,8" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 2 Mpx |
| Automatické ostření: | ANO |
| ZOOM: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | nestandardní |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/Memory Stick Duo |
| Baterie typ / kapacita: | Li-Pol / 900 mAh |
| Paměť telefonu: | 34 MB |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
