Сони Ериксон K800i
Код: 9462Подробно описание на продукта
Сони Ериксон K800i
Цвят: Черен
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
Доставка в рамките на 20 работни дни. В зависимост от доставчика обаче, срокът за доставка обикновено е по-кратък. В редки случаи, за съжаление, доставката може да бъде удължена.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 105 × 47 × 22 mm |
| Hmotnost: | 115 g |
| Uhlopříčka: | 2,1" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 3 Mpx |
| Automatické ostření: | ANO |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/16x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | ANO |
| Natáčeni Videa: | ANO |
| Operační Systém: | nestandardní |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | ANO |
| Paměťová karta: | ANO/Memory Stick Micro |
| Baterie typ / kapacita: | Li-Pol / 900 mAh |
| Paměť telefonu: | 70 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | ANO |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
