Sony Xperia 10 Plus
Код: 13778Подробно описание на продукта
Sony Xperia 10 Plus
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 15 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 17 работни дни.
- 12 месеца гаранция.
Повече екран. Повече опции.
Представяме ви Xperia 10 Plus с 6,5-инчов широкоекранен дисплей с формат 21:9. Използвайте две приложения едновременно с подобрена многозадачност, гледайте филми в оригиналния им формат и снимайте свои собствени с кинематографично съотношение на страните 21:9. Всичко това в елегантен дизайн, който пасва идеално в ръката ви.
Лесно използвайте две приложения едновременно в режим на разделен екран
Гледайте видеоклип, докато чатите, или слушайте последните новини, докато пишете имейл. Широкоекранният дисплей 21:9 на Xperia 10 Plus ви дава място да стартирате две приложения едно до друго за подобрена многозадачност. Просто докоснете страната на телефона си и използвайте страничния сензор, за да стартирате и двете приложения на разделен екран.
Има повече за гледане на по-дълъг екран
Наслаждавайте се на по-лесно сърфиране в уебсайтове и друго съдържание, без да се налага често скролване, благодарение на 6,5-инчовия широкоекранен дисплей с формат 21:9 на Xperia 10 Plus. Всичко това в детайлна Full HD+ резолюция.
21:9 видеозапис
Записвайте видеоклиповете си в същия формат като холивудските режисьори – 21:9. И им се наслаждавайте на широкоекранния дисплей 21:9 на Xperia 10 Plus.
Двойна камера с 2x оптично увеличение
С двойна камера от 12MP и 8MP можете да правите страхотни снимки, включително креативни Bokeh ефекти. Xperia 10 Plus предлага и 2x оптично увеличение, което приближава обекта до вас, за да не пропуснете нито един детайл.
Пасва идеално в ръката ви.
Смартфонът Xperia 10 Plus е проектиран да пасва идеално в ръката ви. Широкоекранният дисплей със съотношение 21:9 е допълнен от тънък и елегантен корпус, който е лесен за употреба.
Красотата е допълнена от издръжливост под формата на Corning® Gorilla® Glass 5
Xperia 10 Plus е снабден с Corning® Gorilla® Glass 5 за висока издръжливост и твърдост, което заедно с елегантното метално покритие създава перфектно цяло.
Нов звук на смартфон с Hi-Res Audio технология
С Hi-Res Audio2 и DSEE HX, всички ваши песни ще звучат вярно на оригиналните записи. LDAC стриймингът осигурява безупречен звук за безжично слушане.
Чуйте всяка нота ясно и силно
Технологията Smart Amplifier осигурява по-богат и по-силен звук с подобрен бас, за да можете да се насладите напълно на любимата си музика, където и да сте.
По-дълготрайната батерия
С батерия с висок капацитет от 3000 mAh, Xperia 10 Plus ви дава мощност, на която можете да разчитате. Освен това, режимът Smart STAMINA предвижда колко дълго ще издържи батерията ви и регулира потреблението на енергия, така че да не се изтощи твърде рано.
Удължава живота на батерията ви
Нашата технология за зареждане поддържа батерията ви в отлично състояние за по-дълго време. Защитата на батерията предотвратява презареждането на телефона ви, а Xperia Adaptive Charging следи телефона ви, докато се зарежда, за да гарантира, че батерията ви не е претоварена.
Висока производителност на модерен процесор
От сърфиране в интернет и игри до бърза многозадачност, мобилната платформа Qualcomm® Snapdragon™ 6363 лесно се справя с всички ваши приложения, филми и игри.
Разширете паметта си
Разширете паметта на телефона си с microSD™ карта до 512GB.
Никога повече не пропускайте важно обаждане с две SIM карти
С два слота за SIM карти можете удобно да управлявате както личния, така и професионалния си живот с един телефон.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 180 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 636 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 140 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | 140 000 |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
