Sony Xperia 5 II
Код: 13780Подробно описание на продукта
Sony Xperia 5 II
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в черно, бяло или синьо.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Включете се в действието
6.1-инчовият 21:9 CinemaWide FHD+ и HDR OLED дисплей, благодарение на своите размери и голяма зрителна площ, ви потапя в действието точно както са замислили създателите.

По-чист, по-ярък и с по-добър контраст за всичко, което гледате
X1 за мобилни устройства предлага технологията BRAVIA HDR remastering на всичко, което гледате, подобрявайки контраста, цвета и яснотата на всяко съдържание, дори стрийминг.

Мощността, от която се нуждаете за изключителна производителност
Xperia 5 II ви позволява да снимате, играете, гледате, слушате и да вършите много задачи едновременно, както никога досега – всичко това благодарение на мобилната платформа Qualcomm Snapdragon 865 5G и Snapdragon X55 5G Modem-RF. Те съчетават невероятни гигабитови 5G скорости с процесор и графичен процесор, които са с 25% по-бързи от предишните модели. Затова се закопчайте и се насладете на пътуването.

Превъзходно качество на ZEISS във вашия смартфон Xperia
Универсалната камера с три обектива ви позволява да заснемате красиви пейзажи и портрети, както и да увеличавате мащаба на отдалечени обекти. Оптиката ZEISS е калибрирана специално за Xperia 5 II, а превъзходното антирефлексно покритие ZEISS T осигурява отличен контраст и яснота.

Винаги фокусиран върху моментите, които не можеш да пропуснеш
Искате да уловите тези безценни мимолетни моменти, винаги с перфектен фокус? Серийното снимане с до 20 кадъра в секунда, заедно с автофокус и автоматична експозиция, ви осигурява цялата необходима скорост.

Зарежда до 50% само за 30 минути
Xperia 5 II разполага с мощна батерия от 4000 mAh с поддръжка на бързо зареждане, така че ако бързате и батерията ви е изтощена, можете да я заредите до 50% само за 30 минути.
Допълнителни параметри
| Категория: | Sony |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 163 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 565 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 21 W |
