Xiaomi 12T Pro 8/256GB
Код: 14312Подробно описание на продукта
Xiaomi 12T Pro 8/256GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Зашеметяващият дисплей среща зашеметяващия дизайн
Насладете се на мега зрително изживяване с 6.67-инчовия CrystalRes AMOLED дисплей на Xiaomi 12T Pro с резолюция 1220p и над 68 милиарда цвята, който е перфектно проектиран да балансира яснота, детайлност на цветовете и енергийна ефективност. Прекрасният дисплей се предлага с интелигентни адаптивни функции, включително AdaptiveSync 120Hz за регулиране на честотата на опресняване и Adaptive Reading Mode за намаляване на количеството излъчвана синя светлина за комфорт на очите при продължителна употреба. Ярки цветове и по-голям контраст също са осигурени чрез True Display и Adaptive HDR.

200MP система за изображения
Камерата определено е един от акцентите на смартфона Xiaomi, оборудван с 200MP мега сензор с ултрависока резолюция, OIS и 8P обектив. А за да постигне изключителна рязкост във всяка сцена, тя е оборудвана с нашите най-иновативни функции на AI камерата.

Разкрийте своята мега визия
Революционната 200MP камера ви позволява да заснемете всеки момент с най-високата резолюция на Xiaomi досега. Включете 200MP режим на вашия Xiaomi 12T Pro и ще можете да откриете мега в ежедневието. Незабавните моменти ще се разгърнат пред вас в мега резолюция.

200 Mpx Xiaomi ProCut. Снимки от различни перспективи
Благодарение на своята мега резолюция, 200Mpx Xiaomi ProCut може да изрязва и редактира вашата оригинална 200Mpx снимка в до пет различни шедьовъра, всеки с идеална композиция, но без компромис с детайлите.

Увеличете мащаба на сензора. Портрети в детайли.
Уловете красотата на портретите си с още по-добри детайли. Приближете се и вижте всеки детайл отблизо.

Xiaomi ProFocus. Моменти в движение
Оборудван както с технология за проследяване с изкуствен интелект на Xiaomi, така и с мощен сензор за изображения, Xiaomi ProFocus ви помага да заснемате и записвате движещи се обекти на място. Движете се, фокусирайте.

Ултра серийно снимане. До 30 снимки в секунда
Понякога имате само секунда, за да уловите перфектния момент, затова се уверете, че сте го заснемали ясно и ясно. Не забравяйте да плъзнете бутона на затвора, за да активирате Ultra burst, който прави до 30 снимки в секунда, за да не пропуснете нищо.

Xiaomi Mega Nights. Цялостно решение за снимки при слаба светлина
С революционни подобрения, Xiaomi 12T Pro вече предлага цялостно решение за работа при слаба светлина - от оптичен хардуер до авангардни алгоритми за нощно виждане.

Уловете моменти в тъмното. Запазете ги ярки.
Заснемете моментите си навсякъде, от самостоятелен преход в пустинята под звездите до целувка по челото преди лягане, след като светлините угаснат. Всяко движение се заснема с ярки детайли, но със значително по-малко шум или преекспониране. За да подсилите сцените в най-екстремните условия на слаба светлина, включете Ultra Night Video.

Мега мощност и мега батерия за удължаване на любимите ви моменти
Всички ваши моменти са захранвани от най-висококачествения Snapdragon 8+ Gen 1 на Qualcomm, използващ усъвършенствания 4nm производствен процес на TSMC, който значително увеличава производителността и намалява консумацията на енергия както на процесора, така и на графичния процесор. Xiaomi 12T Pro е оборудван с термична система, която разполага с 65% по-голяма парообразуваща камера и 125% по-голямо покритие на термичния материал от Xiaomi 11T Pro, осигурявайки плавно потребителско изживяване и отлична енергийна ефективност без прегряване. Наред с енергийно ефективния чипсет, той предлага невероятна комбинация от батерия и зареждане. Xiaomi 12T Pro предлага най-добрия живот на батерията сред телефоните Xiaomi. С голяма батерия от 5000 mAh и 120W HyperCharge, потребителите могат да се насладят на до 13,5 часа време на работа на екрана и да се заредят до 100% само за 19 минути.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi 12 |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 205 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 |
| AnTuTu benchmark: | 1 071 687 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | 2712 x 1220 px |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 446 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 200 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS, 2x in-senzor zoom |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 200 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
