Xiaomi 13 Lite 8/256GB
Код: 14303Подробно описание на продукта
Xiaomi 13 Lite 8/256GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Невероятно лек и тънък дизайн, който се побира идеално в джоба ви
Тънък е само 7,23 мм и тежи 171 грама. Xiaomi 13 Lite продължава да бъде един от най-тънките и леки смартфони в индустрията. Неговият 6,55-инчов извит дисплей има голяма зрителна площ и подобно на Xiaomi 13 Pro, дисплеят предлага първокласно и завладяващо визуално изживяване. 3D извитият дизайн на корпуса осигурява удобен и приятен захват, което прави смартфона да изглежда и да се усеща по-тънък.

Яркият дисплей отговаря на всички нужди
Xiaomi 13 Lite се предлага с извит 6.55-инчов AMOLED дисплей и е оборудван с Dolby Vision и Dolby Atmos, предлагайки на потребителите изключително завладяващо визуално и аудио изживяване. С честота на опресняване на екрана до 120Hz и честота на семплиране на допир от 240Hz, дисплеят предлага плавност на ниво флагман. В допълнение, Xiaomi 13 Lite е способен да показва 68 милиарда цвята, осигурявайки богати и точни цветове при сърфиране в социалните мрежи. Грижата за очите е осигурена с режим „Слънчева светлина“ и режим „Четене“, като и двата предпазват очите ви от напрежение и осигуряват комфортно зрително изживяване.

Майсторски портрети с водеща система за изображения и интелигентни двойни предни камери
Xiaomi 13 Lite е оборудван с 50MP тройна камера, като основната камера е със сензор IMX766. Този голям 1/1.56" сензор и бленда f/1.8 позволяват 123% повече светлина в сравнение с Xiaomi 12 Lite, предлагайки ясни изображения при всякакви обстоятелства. С мощни изчислителни възможности за фотография, задвижвани от Xiaomi Imaging Engine, телефонът може автоматично да фокусира върху движещи се обекти с фокус с проследяване на очите и Motion Capture. Мощната оперативна ефективност също значително подобрява реакцията на камерата, като прави множество снимки с Lightning Burst с екстремни скорости, така че няма да пропуснете нито един момент.

Комплект с двойна предна камера
32-мегапикселовата предна камера заснема кристално ясни селфита, докато 2-мегапикселовата предна камера действа като сензор за дълбочина, предоставяйки допълнителна информация за естествено изглеждащо боке в тези селфита. Xiaomi 13 Lite предлага и динамично кадриране, което интелигентно разпознава броя на хората в кадъра, автоматично настройва зрителното поле и увеличава или намалява мащаба, ако е необходимо, минимизирайки изкривяването при селфитата. Xiaomi 13 Lite се предлага и с полезни и забавни функции като Selfie Zoom, Pocket Mirror и Xiaomi Selfie Glow - всички проектирани да улеснят правенето на висококачествени селфита и видео разговори. Selfie Zoom ви позволява да заснемате детайли в близък план с до 2x увеличение.

Висока производителност на флагманския чипсет и турбо зареждане
Xiaomi 13 Lite е оборудван с мобилната платформа Snapdragon 7 Gen 1, най-мощният процесор Snapdragon 7 досега с 20% подобрена производителност на графичния процесор и 30% увеличение на производителността на изкуствения интелект. Той също така се предлага със специално решение за разсейване на топлината в стил Lite с подобрен охладителен капацитет и допълнително охлаждане за двойните предни камери. Също толкова мощна е голямата му батерия от 4500mAh и 67W кабелно турбо зареждане, които могат да поддържат мощни потребители дори в най-натоварващите дни.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi 13 |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 171 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| AnTuTu benchmark: | 550 948 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 402 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
