Xiaomi 13 Pro 12/256GB
Код: 14315Подробно описание на продукта
Xiaomi 13 Pro 12/256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Премиум флагман с най-добрия в класа си дисплей
С красиво изваян корпус, подчертаващ 6.73-инчовия дисплей, Xiaomi 13 Pro се отличава с минималистичен дизайн. С кохерентна извивка, която се простира от страните до модула на камерата, биокерамичният гръб е перфектно интегриран с най-добрия в класа си дисплей отпред, осигурявайки луксозно и удобно усещане в ръката. Дисплеят на Xiaomi 13 Pro използва висок клас E6 AMOLED материал и е способен да постигне 1.20 инча яркост на цял екран и 1900 инча пикова яркост, предлагайки висока резолюция и ясна видимост при всякакви обстоятелства, особено при снимане на открито.

Дисплеят, който искате да изпитате
Xiaomi 13 Pro поддържа и 10-битова дълбочина на цвета, покривайки 100% sRGB и 100% P3 цветово пространство, за да показва богати цветове с висока точност на цветовете. Благодарение на поддръжката на Pro HDR дисплей, HDR 10, HDR 10+, Dolby Vision и HLG, Xiaomi 13 Pro може да възстанови автентичния светъл и тъмен контраст и да създаде ярки изображения. Дисплеят е AdaptiveSync Pro с честота 1-120 Hz и честота на семплиране на докосване до 24 QHz, което гарантира енергийна ефективност и осигурява оптимално изживяване според съдържанието, което консумирате.

Изживейте фотография на майсторско ниво с професионални обективи Leica
Като първият международен продукт с професионална оптика Leica, Xiaomi 13 Pro е оборудван с професионална 50MP тройна камера, покриваща фокусни разстояния от 14 мм (ултраширок), 23 мм (широк) до 75 мм (телеобектив). Основната камера е оборудвана с ултраголемия 1-инчов IMX989 сензор, който беше в Xiaomi 12S Ultra, предлагащ страхотен динамичен диапазон, изключително нисък шум и възможности за улавяне на светлина, създавайки ярки изображения с по-добър контраст и детайли. Адаптирайки технологията за вътрешно фокусиране на ниво DSLR, новият 75-милиметров телеобектив на смартфона използва плаващ дизайн на лещата, за да постигне фокусно разстояние от 10 см до безкрайност - идеално за композиране на зашеметяващи портрети и разкошни близки планове.

Автентичен вид на Leica и ярък вид на Leica
С два стила на фотография - Leica Authentic Look и Leica Vibrant Look, Xiaomi 13 Pro може да улови реалните взаимоотношения между светлите и тъмните сцени за естетически изображения на Leica. В допълнение към автентичното визуално изживяване на Leica, той предлага и изцяло нов потребителски интерфейс на камерата, воден знак Leica, класически звук на затвора Leica и филтри Leica. По отношение на софтуера, Xiaomi 13 Pro предлага най-мощните изчислителни възможности за фотография от всички флагмани на Xiaomi. Не само че скоростта на заснемане на снимки е увеличена, но и е в състояние автоматично да фокусира върху определени движещи се обекти с Xiaomi ProFocus. В допълнение, Xiaomi 13 Pro предлага на професионалните творци повече свобода, тъй като поддържа 10-битов RAW DNG формат за камера и цветови профили, създадени от Adobe за поддръжка на Adobe Photoshop и Adobe Lightroom. За видеозапис, Create in Dolby Vision осигурява ярки цветове, остър контраст и богати детайли, заедно с HyperOIS и 4K Ultra Night Video, които позволяват отлични резултати при всякакви условия, денем или нощем.

Производителност на флагманско ниво с най-новия процесор Snapdragon 8 Gen 2
Xiaomi 13 Pro предлага първокласна производителност и подобрена графика благодарение на водещата мобилна платформа Snapdragon 8 Gen 2. Той се гордее с 37% и 47% увеличение на производителността и енергийната ефективност на процесора в сравнение с предишното поколение, както и с 42% и 49% увеличение на производителността и енергийната ефективност на графичния процесор. Устройството предлага и поддръжка на Wi-Fi 7 и мобилната система за свързаност Qualcomm FastConnect 7800. Избраната технология High Band Simultaneous (HBS) Multi-Link позволява множество едновременни връзки на 5GHz и/или 6GHz и е способна да реализира ултрабързи скорости до 5.8Gbps, заедно с намалена латентност и отлични мрежови възможности. Xiaomi 13 Pro също така гарантира ефективност на зареждане и живот на батерията благодарение на чипсета за управление и зареждане Xiaomi Surge. Смартфонът е оборудван със 120W HyperCharge зареждане и батерия с капацитет 4820mAh и може да се зареди до 100% само за 19 минути.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi 13 |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 229 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| AnTuTu benchmark: | 1 255 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | WQHD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 521 ppi |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Leica lens, Hyper OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 50 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 820 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI 50 W |
| Reverzní dobíjení: | 10 W |
