Xiaomi 13T 12GB/256GB
Код: 16335Подробно описание на продукта
Xiaomi 13T 12GB/256GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Нов AMOLED флагман, специално разработен
Ултрадинамичната технология на дисплея на Xiaomi 13T може да увеличи яркостта до пет пъти в сравнение с традиционните дисплеи. Тя може точно да разпознава HDR области, да използва динамично маскиране, за да потъмни яркостта на не-HDR областите и плавно да преминава между различните области на яркост за по-добра картина.

До 144Hz АДАПТИВНА СИНХРОНИЗАЦИЯ
Многостепенните честоти на опресняване от 30/60/90/120/144Hz означават, че независимо дали играете игри, гледате видеоклипове или четете, екранът може интелигентно да се настрои до оптималната честота на кадрите по всяко време за плавно и комфортно изживяване, което също така пести енергия.

Два фотографски стила на LEICA
Качеството на изображенията на Leica е високо ценено във фотографската общност и ние продължаваме това с широката цветова гама на P3, която може да улови 25% повече цветове, трансформирайки естетиката на фотографията.

Автентичен вид на LEICA
Автентичният стил на Leica с ярка светлина и сенки в триизмерни изображения ви кара да се чувствате сякаш наистина сте там.

Ярък външен вид на LEICA
Авангарден израз, базиран на традицията, с ярки тонове и живи, наситени цветове, изпълнени с енергия.

Фиксирайте фокуса здраво
Той автоматично разпознава обекти, включително човешки очи и лица, животни, насекоми, птици, растения, храна и други. В режим на видео, може автоматично да открие отново обекта, след като той напусне кадъра - това е истинският Xiaomi ProFocus.

Огромно място за съхранение и невероятна скорост
Разполага с ултрависока скорост на трансфер LPDDR5 и ултрависока скорост на четене UFS 3.1 за по-плавно създаване на данни.

Бързо зареждане
Xiaomi 13T поддържа технологията Xiaomi 67W TurboCharge, която позволява 100% зареждане само за 42 минути.

MIUI 14
MIUI 14 е най-популярният и персонализиран Android ROM. Яркият потребителски интерфейс, разнообразните опции за персонализиране и удобните за потребителя функции правят MIUI интуитивен и лесен за употреба.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi 13 |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 206 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8200-Ultra |
| AnTuTu benchmark: | 905 364 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 414 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| Bluetooth: | 5.4 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | LEICA Lens, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
