Xiaomi Черна акула 128GB
Код: 14265Подробно описание на продукта
Xiaomi Черна акула 128GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Xiaomi Black Shark е уникален геймърски телефон.
Търсите ли перфектния геймърски телефон, който изглежда страхотно и има наистина добри вътрешни компоненти? В сърцето на Black Shark се крие модерен... 8-ядрен процесор Snapdragon с максимална честота от 2,8 GHz. Ще се насладите и на игри благодарение на водното охлаждане и среда, която предлага специален интерфейс, пригоден за игри.
Предимства на този телефон:
- Има водно охлаждане.
- 8-ядрен процесор с честота 2,8 GHz и 8 GB RAM гарантират върхова производителност.
- Дисплеят е с FHD+ резолюция от 2160 x 1080 пиксела.
- Дизайнът е абсолютно на най-високо ниво.
- Той има страхотен фотоапарат.
Дизайнът е уникален.
Комбинация от метален капак и зелена неонова светлина изглежда наистина стилноСпециалните X-тип антени осигуряват добър прием на сигнала, така че можете да приемате повиквания и съобщения по всяко време. 5,99-инчовият дисплей със съотношение на страните 18:9 гарантира много по-добро игрово изживяване от дисплеите 16:9. Телефонът е просто зашеметяващ по отношение на дизайн и изработка.
Можете да правите чудеса с фотоапарата си
Двойната основна камера с LED светкавица и шестслойна леща ви позволява да създавате наистина интересно и висококачествено съдържание. Има специален режим за снимане на хора и обекти, но за селфита ще предпочетете да използвате предната камера. Тя също така разполага с абсолютно първокласни функции и висока резолюция. 20 мегапиксела.
Черната акула просто не се загрява
Прегряването е добре познат проблем за геймърите, независимо дали играят на мобилно устройство, компютър или таблет. Но не и с този телефон. Black Shark е оборудван с... система за течно охлажданеТова позволява на процесора да работи на висока честота за дълго време без прегряване.
Всичко е съобразено с играча
Хардуер, позиция на микрофона, така че да чувате добре звуците от играта, среда, която е максимално пригодена за игри. Абсолютно всичко е пригодено за необезпокоявано играене. Дори имате възможност да включите специални Режим SHARK, което ще ви осигури пълно спокойствие. Временно ще деактивира мобилната комуникация, известията и ще използва максимална производителност за играта.
Основни характеристики
Абсолютно уникален Геймърски телефон Black Shark има красиво тяло и върхово представяне. Тя има 5,99 инчов дисплей с резолюция 1080 x 2160 и съотношение на страните 18:9. Разполага с 8-ядрен процесор Snapdragon 845 с честота до 2.8 GHz, графична система AdrenoTM 630, 8 GB RAM, 128 GB място за съхранение, стерео високоговорители и водно охлаждане. Поддържа две SIM карти, поддържа LTE, WiFi, има 12 Mpx + 20 Mpx камера, USB-C, четец на пръстови отпечатъци и батерия с капацитет 4000 mAh. Размерите му са 161.62 x 75.4 x 9.25 мм, тежи 190 г и има... Андроид 8.0 Орео.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.0 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 845 |
| AnTuTu benchmark: | 355 979 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Jemnost displeje: | 403 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | 20 Mpx |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 20 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
