Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128 GB
Код: 14269Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Показване на по-реалистични цветове
Mi 11 Lite 5G разполага с 6.55-инчов AMOLED дисплей, защитен от Corning Gorilla Glass 6. С 10-битова цветна дълбочина и TrueColor технология, можете да се насладите на невероятните 1.07 милиарда цвята на дисплея, което е 64 пъти повече от предшественика му. Телефонът може да се похвали и с цветова гама DCI-P3 за перфектна рязкост, точност и запазване на цветовете.

Продължавайки традицията на най-мощния фотоапарат в своя клас
Mi 11 Lite 5G, подобно на своите предшественици от серията Mi, продължава традицията на иновативни фотографски технологии. Тройната му задна камера с 64MP основен обектив, 8MP ултраширокоъгълен обектив и 5MP телеобектив за макро снимки гарантира резки и цветни изображения и хиляди спомени. Както широкоъгълният обектив, така и предната камера на телефона са оптимизирани за работа при слаба светлина с нощен режим.

Най-висока производителност на една ръка разстояние
Mi 11 Lite 5G е първият в света смартфон, захранван от най-мощния мобилен чипсет от 7-ма серия на Quallcomm - Qualcomm Snapdragon 780G. Този чипсет е произведен по същата 5nm производствена технология и се отличава със същата архитектура като своя брат Qualcomm Snapdragon 888. Цялото е допълнително подобрено от 6-то поколение Qualcomm AI Engine. С Mi 11 Lite 5G можете да разчитате на редица интелигентни функции, които гарантират безупречно потребителско изживяване и интуитивна работа.

Захвърлете тревогите си
Батерия от 4250 mAh с технология за бързо зареждане до 33 W означава, че можете да забравите за това, че ще ви свърши зарядът, независимо дали работите или играете любимите си игри.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 159 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 780G |
| AnTuTu benchmark: | 567 671 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 402 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 250 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
