Xiaomi Mi 5 3/32 GB
Код: 14321Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 5 3/32 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Съвременният смартфон Xiaomi MI5 предлага дисплей с резолюция 1920 x 1080 пиксела. Диагоналът на екрана е 5,15 инча. Важна част е поддръжката на безжични връзки като Bluetooth и WiFi, за достъп до интернет, където и да сте. Телефонът е оборудван и с процесор Qualcomm Snapdragon 820, който в комбинация с паметта осигурява не само плавна работа, но и по-взискателен мултитаскинг и игри. Телефонът работи с операционната система Android 6.0.
Приятно гледане благодарение на 5,15-инчовия IPS дисплей
Телефонът предлага технология ИПС, което ще осигури почти неограничени ъгли на видимост и ще направи гледането на любимите ви видеоклипове, играенето на игри или сърфирането в интернет по-приятно. Диагоналът на екрана е 5.15 инча, така че е удобно да се гледа на него, което определено ще ви впечатли. Резолюцията на дисплея е 1920x1080 пиксели.

Високоскоростен интернет
Ако обичате да сърфирате в интернет или имате нужда бързо да изтегляте големи количества данни, този телефон е подходящ за вас, тъй като е оборудван с поддръжка за високоскоростен мобилен интернет. Голяма част от това е поддръжката на безжични връзки, като например Bluetooth a Wi-Fi, за да имате достъп до интернет, където и да сте.

Заснемете всичко важно
Мобилният телефон се хвали 4 мегапиксела предна камера за перфектни селфита денем и нощем. Благодарение на тази резолюция получавате резки и ясни снимки. Разбира се, има практична светкавица за осветяване на снимките. Резолюцията на основната задна камера е 16 мегапиксела, ще осигури страхотни снимки и видеоклипове. Благодарение на камерата ще запечатате всички важни моменти с приятели и семейство.
Достатъчно памет за вашите файлове
За данни, приложения и игри телефонът е оборудван 32GB голяма вътрешна памет. Освен това телефонът има и RAM памет, чийто размер е 3 ГБЕдин страхотен смартфон е оборудван и с процесор Qualcomm Snapdragon 820, което в комбинация с паметта осигурява не само плавна работа, но и по-взискателна многозадачност и игри. Телефонът работи на операционната система Андроид 6.0.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 129 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 6.0 Marshmallow |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 |
| AnTuTu benchmark: | 131 646 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 5.1" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 428 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Selfie fotoaparát: | 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
