Xiaomi Mi 5S 4/128 GB
Код: 14354Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 5S 4/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Хищник с излишна сила
Xiaomi са оборудвали 5S с изключително мощен процесор Qualcomm Snapdragon 81 с графичен ускорител Adreno 530. Заедно с 4 GB RAM памет, можете да сте сигурни, че телефонът няма да забавя никое приложение или игра. Ще ви доволят и щедрите 128 GB вътрешна памет и слотът за втора SIM карта.

Чувствителен към натиск
Диагоналът остана приятните 5.15", както и напълно достатъчната и много фина Full HD резолюция (1920 x 1080 пиксела). Дисплеят също така има подобрено цветопредаване и яркост от 600 нита и е наистина невероятно само да го погледнеш.

По-голямото е по-добре
В този случай наистина е вярно. Mi5S има камера с 12MP сензор, който е със 77% по-голям от предишното поколение. Благодарение на това, той може да улавя повече светлина и да създава наистина невероятни изображения. 4MP предната камера ще се използва за качествени селфита.

Реален притежател
Телефонът е оборудван с батерия с висок капацитет от 3200 mAh, която се зарежда чрез модерен двустранен Type C конектор. Освен дългия живот на батерията, телефонът се зарежда и по-бързо, благодарение на технологията Qualcomm Charge 3.0. Телефонът е защитен и като един от първите с първокласен ултразвуков четец на пръстови отпечатъци.

Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 129 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 6.0 Marshmallow |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 821 |
| AnTuTu benchmark: | 147 213 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | ANO |
| Displej - velikost (palec): | 5.2" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 428 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | ANO |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 200 mAh |
