Xiaomi Mi 6 6/64 GB
Код: 14338Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 6 6/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 10 работни дни в нашия магазин.
- В рамките на 15 работни дни във вашия дом.
- 12 месеца гаранция.
Xiaomi Mi6
Абсолютно върхова производителност и усъвършенствана камера с оптично увеличение, това е Mi6, новият флагман в флотилията на Xiaomi. Процесорът Qualcomm Snapdragon 835 и 6 GB RAM гарантират най-висока скорост и страхотен дисплей за ярко гледане. Комбинацията от закалено стъкло отпред и отзад и метал изглежда просто страхотно, а телефонът е и водоустойчив. Xiaomi Mi6 е един от най-добрите на пазара днес, като цената му не достига астрономическите висоти на други топ телефони.
Страхотна двойна камера
Mi6 ви предлага най-добрата камера, която Xiaomi някога е поставяла в телефона си. Това е камера с два обектива и два сензора. Основната 12 MP камера има 1/2.9'' (1.25 µm) сензор с фокусно разстояние 27 мм, бленда f/1.8 и 4-осна оптична стабилизация. Камерата с вариообмен също предлага 12 MP сензор с точка 1.0 µm, фокусно разстояние 52 мм и бленда f/2.6. Усъвършенстваните технологии включват PDAF автофокус, двойна LED (двутонна) светкавица, HDR, панорама, 4K видео и други. Така че имате страхотни възможности за перфектни снимки, включително портрети с размазан фон, използвайки обектив с по-голямо фокусно разстояние. Разбира се, има и качествена предна камера с 8 MP сензор за перфектни селфита.
Висококачествен 5,15-инчов Full HD IPS дисплей
Смартфонът Xiaomi Mi6 разполага с 5.15" IPS дисплей с Full HD резолюция и плътност от 428 ppi, който ще ви осигури перфектно възпроизвеждане на цветовете и ще позволи перфектно гледане на изображението от всички ъгли. Насладете се на страхотно възпроизвеждане на цветовете, широки ъгли на видимост и висок контраст на дисплея с IPS технологията. Перфектният дисплей за перфектно забавление.
Изключителна производителност
Xiaomi Mi6 може да се справи с всичко, което очаквате от него, и дори не се сдържа. Основата е 8-ядреният процесор Qualcomm Snapdragon 835, който е допълнен от 6 GB RAM и графичния ускорител Adreno 540. Това представлява наистина силна комбинация, която принадлежи към абсолютния връх на днешната производителност. Всичко това е подкрепено от висок капацитет на вътрешната памет. Всичко това е допълнено от бърза връзка с LTE мобилни мрежи. Mi6 няма да ви забави по никакъв начин.
Четец на пръстови отпечатъци
Отключете телефона си бързо и сигурно. С четеца на пръстови отпечатъци можете да получите достъп до функции за миг, без да е необходимо да въвеждате парола. Бързо отключете телефона си само с едно докосване на пръста си.
Усъвършенстваният потребителски интерфейс на MIUI v8
Изпробвайте най-новия потребителски интерфейс MIUI v8 на Android 7. Той ще ви даде различна перспектива за това как да използвате Android и никога повече няма да искате да се връщате към сложността на повечето други интерфейси. Лесен е за персонализиране, интуитивен, изтънчен, с модерен и интересен външен вид. MIUI v8 отново носи много нови функции.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 168 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 7.1 Nougat |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 835 |
| AnTuTu benchmark: | 255 178 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.5 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 5.2" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 428 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 350 mAh |
