Xiaomi Mi 8 6/64 GB
Код: 14363Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 8 6/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Основни характеристики на Xiaomi Mi 8 6GB/64GB
- Двойна камера с резолюция 12 + 12 Mpx
- Селфи камера с резолюция 20MP
- Дълъг живот на батерията с капацитет 3400 mAh
- Мощен 8-ядрен процесор Snapdragon 845
Xiaomi Mi 8 се откроява със своя дизайн
Лек като перцес елегантен дизайн изаоблени ръбове, това е Mi 8.Изцяло стъклен дизайне зададен валуминиев центъртвърдост около 7000.6,21-инчовият дисплей с пълен обхват е изработен от Gorilla Glass 5И все пак телефонът е просто...7,5 мм тесени размерът на корпуса съответства на 5,5-инчов телефон.
Фото оборудване за взискателни потребители
Mi 8 не е лишен отдвойна камерас елементи на изкуствен интелект:12MP обективС размер на пикселите от 1,4 μm, бленда f/1,8 и 4-осна стабилизация, той е допълнен...12-мегапикселов обективс f/2.4 и размер на пикселите 1.0 μm. Разполага с изкуствен интелект и 2x оптично увеличение. За любителите на селфита.има 20-мегапикселова камера.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 175 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 845 |
| AnTuTu benchmark: | 357 329 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.2" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2248 x 1080 px |
| Jemnost displeje: | 402 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
