Xiaomi Mi 9 Lite 6/128 GB
Код: 14227Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 9 Lite 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Огромна батерия от 4030 mAh
Леко, тънко тяло, съчетано със стил и дълъг живот на батерията. Голямата батерия от 4030mAh е достатъчна за 2 дни нормална употреба. Бързото зареждане от 18W може бързо да възстанови пълния капацитет на телефона ви за миг.
Samsung AMOLED дисплей 6.39"
AMOLED дисплеят на Samsung се отличава с отлична цветова гама, с контрастно съотношение до 60 000:1. Той поддържа интелигентно адаптиране към околната среда и интелигентно регулиране на дисплея въз основа на околното осветление, за да ви осигури по-естествено изживяване при гледане на филми или играене на игри.
Sony 48MPx ултрависока резолюция и поддръжка на изкуствен интелект
С ултрависока резолюция от 48 MP, всеки детайл е перфектно запазен и представен. Ултраширокоъгълната камера от 118° прави изображенията още по-широки и по-добри. Сензорът за дълбочина подчертава обекта и размива фона, превръщайки го във фокус на всяка снимка. Предната „селфи“ камера може да прави снимки с висока резолюция до 6560 × 4928.
Стабилна фотография от ръка през нощта
Светлинен сензор с повишена чувствителност, комбиниран с усъвършенстван процесор за изображения и оптимизирани алгоритми за намаляване на шума при множество снимки, ви позволява да заснемате отлични нощни сцени без статив.
Qualcomm®Snapdragon™ 710 с двойно турбо усилване за оптимално гейминг и ежедневна употреба
Процесор Qualcomm® Snapdragon™ 710, два алгоритма и 2.0 Mi Turbo: Достатъчна скорост за ежедневна употреба, без да се жертват ключови моменти в играта. Многозадачността, игрите, гледането на филми и работата никога повече няма да бъдат проблем.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 179 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 710 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 217 225 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | USB-C |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 030 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
