Xiaomi Mi 9T 6/64 GB
Код: 14234Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 9T 6/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Модерна технология
Мощен процесор Qualcomm Snapdragon 730 с нови технологии, производителността на ядра е увеличена с 35%, а консумацията на енергия е намалена с 10%. В допълнение, алгоритъмът с изкуствен интелект увеличава ефективността на процесора до 2,6 пъти в сравнение с предшествениците му. Независимо дали играете игри или гледате филми, тази производителност няма да ви остави на мира.
Двойно турбо ускорение
За оптимално гейминг изживяване, Mi 9T ви предлага не само страхотен хардуер, но и софтуерни оптимизации, които подобряват производителността. Дълбоката оптимизация на Mi Turbo поддържа системата ви гладка и бърза по време на игра до 18 месеца. Режимът Game Turbo осигурява значително подобрение на отзивчивостта по време на игра. Телефонът включва и други инструменти, като например конфигурируеми визуални подобрения.
Батерия 4000mAh, бързо зареждане 18W
Използвайте своя MI 9T цял ден с батерия от 4000 mAh, след което го заредете светкавично благодарение на 18W зарядно устройство.

Тройна камера с изкуствен интелект. Повече детайли благодарение на 48MP резолюция.
С 48MP основна камера, 8MP телеобектив и 13MP ултраширокоъгълна камера можете да заснемете всичко и всякаква възможност. Увеличете до 10 пъти и открийте истинския си фотографски потенциал. Нощна фотография с голям 1/2" сензор. Големите пиксели и новите AI алгоритми ви помагат да заснемете по-ясни и резки нощни снимки. Широкоъгълният изглед от 124,8° с AI корекция предотвратява изкривяването на сцени и лица. Покажете света си точно такъв, какъвто го виждате.
20MP селфи камера. Покажете всичко около вас.
Функцията за панорамно селфи съединява няколко снимки. Просто завъртете телефона си от едната страна на другата, за да заснемете по-широк кадър.
Плавно отваряне на предната камера
С предната камера, спретнато скрита, Mi 9T има съотношение екран-корпус от 91,9%. Тя е едва видима, докато не докоснете приложението на камерата, след което се изплъзва плавно.
Разчупете границите за неограничена гледка
6,39-инчовият AMOLED дисплей осигурява зашеметяващо визуално изживяване всеки път, когато отключите телефона си. В ярка среда отключете дисплея и активирайте режим на висока яркост за екран, който е до 39% по-ярък от обикновено.
Докоснете екрана, за да отключите света
Отключването на екрана вече е по-бързо от всякога. Новата технология за разпознаване на пръстови отпечатъци осигурява най-новия оптичен сензор в екрана, разширява областта на сканиране със 100% и използва подобрен алгоритъм за по-бързо, по-интелигентно и по-сигурно отключване.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 191 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 320 983 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 8 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 27 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
