Xiaomi Mi A1 4/64 GB
Код: 14337Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi A1 4/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Създадено от Xiaomi, задвижвано от Google
Xiaomi включи най-новия си флагман в програмата AndroidOne a Ми А1 така че идва с „чист Андроид“ без никаква надстройка от типа MIUI, която присъства във всички останали телефони на Xiaomi. В комбинация с изцяло метален корпус, двойна камера и други съвременни технологии, Ми А1 се превръща в идеалното устройство, което остава сигурно и модерно във времето, с любимите ви услуги. AndroidOne идва с всички ваши любими приложения на Google. Вашите Google Photos, Google Play Music, Google Play Assistant и други са готови за употреба веднага щом ги извадите от кутията. Просто влезте и сте готови. Той също така... Ми А1 оборудван с поддръжка на всички важни честоти за Чешки LTE ленти, особено честотата от 800 MHz.
Флагман – двойна камера
2 камери, 2x оптично увеличение, 1 перфектен портрет
Ми А1 предлага най-доброто фотографско изживяване на пазара. 12-мегапикселовият широкоъгълен и 12-мегапикселовият телеобектив работят заедно, за да създадат т.нар. "боке"- размазан фон, което обикновено е възможно само при SLR фотоапарати. Ми А1 двойна камера, бинокулярна стереоскопична система за изображения и алгоритъм за оценка на дълбочината създават красиви размазан фон и остри ръбовеНе пропускайте детайл - телеобективът позволява до 2x оптично увеличение, което означава, че качеството на изображението не се компрометира от отдалечени обекти. В комбинация с до 10x цифрово увеличение разстоянието вече няма да е проблем. Чакането ви също е...бездънно място за съхранение на снимки, тъй като Android One се предлага с безплатно, неограничено, висококачествено място за съхранение в Google Photos и достъп до споделени албуми.
Перфектен външен вид и усещане
Ми А1 Дебелината му е ултратънки 7,3 мм. Изцяло метален корпус съдържа десетки фини и смели телефонни функции, които изглеждат абсолютно перфектно. Телефонът грабва погледа от пръв поглед и когато го вземете, веднага разбирате, че това е правилният смартфон. Ръбовете на телефона са приятно заоблени, така че моделът да изглежда Ми А1 елегантен и същевременно приятен за употреба. Любим четец на пръстови отпечатъци Той се намира на гърба и е готов за бързо отключване на телефона. Ми А1 е телефон, който ще обикнете от първия момент.
Страхотен дисплей с Full HD резолюция
Показване на Ми А1 Той е леко пораснал в сравнение с предишните модели и диагоналът е 5,5"Можете да се насладите на страхотна гледка и голяма работна повърхност. IPS дисплей С истинско цветопредаване и отлична четливост на слънце, разбира се, е защитен закалено стъкло срещу надраскване.
Уникална производителност за светкавично бърза системна работа дори в взискателни игри
Осемядрен чип Qualcomm Snapdragon 625ще осигури достатъчна производителност за стартиране на най-новите игри. Също така осигурява светкавично бързи реакции на Android системата с поддръжка 4GB RAM памет и 32GB вътрешна памет, която може да бъде допълнена с карта памет до 128 GB.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 165 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android One |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 625 |
| AnTuTu benchmark: | 78 150 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GHz |
| Displej - velikost (palec): | 5.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 401 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 4.2 |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 080 mAh |
