Xiaomi Mi A3
Код: 14367Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi A3
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Спътник за страстни фотографи
Xiaomi Mi A3 е оборудван с невероятна...тройна AI камерас резолюция48 + 8 + 2 мегапикселаОсновният обектив с бленда f/1.79 е оборудван счувствителен сензор на Sony8-мегапикселовият обектив може да се похвали...Ъгъл на видимост 118°, което помага за минимизиране на изкривяването по ръбовете, а 2-мегапикселовият обектив е оборудван с...сензор за дълбочина, благодарение на което придобиваперфектни портретиПо-скоро фен на селфитата ли си? Отпред.32MP камераС бленда f/2.0 ще получите само най-доброто. Разбира се...вградена светкавица.
Xiaomi Mi A3 е перфектен дори под капака
За правилните функции е необходимо подходящо оборудване, поради което Mi A3 е оборудван с...8-ядрен процесор Qualcomm Snapdragon 665 AIEс основна честота от 2 GHz и 11nm технология, коятоспестява енергия и по този начин батериятаИграчите на мобилни игри със сигурност ще бъдат доволни4GB RAMи графичният чип Adreno 610. Накратко, Mi A3 има много конски сили под капака и няма много приложения, с които не може да се справи.
Спрете да търсите зарядно през цялото време
Xiaomi Mi A3 е оборудван с приличен... батерия с висок капацитет 4030mAh и подкрепя и двете 18W бързо зарежданеи бързо зареждане. Всичко това означава, че може да се справи с до 13 часа време за игра, 30 часа време за разговори и цели 20 дни в режим на готовност. А когато се нуждае от презареждане, ще се върне в играта по-бързо, отколкото очаквате.
Дисплеят, който заслужавате
Mi A3 е оборудван с красив и остър 6.088" AMOLED дисплей с резолюция 1560×720 px, което е удоволствие за гледане. Екранът е обогатен и с оптичен сензор за пръстови отпечатъци, който може да улавя до 7,2 µm пиксела и може да се справи с големи количества светлина, по-ниски температури и сухи пръсти. Има и ***отключване с лице..
Винаги бъдете в крак с актуалната информация
Xiaomi Mi A3 е оборудван с операционна система Андроид Еднос който телефонът ви винаги ще бъде текущДостъпно за всички ваши приложения и файлове 128 GB вътрешна памет и поддръжка на microSD с капацитет до 256 ГБС Xiaomi Mi A3 ще бъдете просто неудържими.
Разнообразни опции за свързване
Xiaomi Mi A3, както всеки добър смартфон, има Wi-Fi иBluetooth 5.0Освен това е оборудван със слотове за 2× nanoSIM 4G LTE, така че не е нужно да се притеснявате, че няма да можете да се свържете с нас. Има 3,5 мм аудио жак иUSB-C конектор. Позицията се определя от GPS, AGPS, ГЛОНАСС и Beidou.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 174 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| AnTuTu benchmark: | 176 750 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Jemnost displeje: | 282 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 030 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
