Xiaomi Mi Max 3 4/64 GB
Код: 14377Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi Max 3 4/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 13 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 15 дни.
- 12 месеца гаранция.
Основни характеристики на Xiaomi Mi Max 3, 4GB/64GB
- Двойна задна камера с резолюция 12 + 5 Mpx и двойна LED светкавица
- Предна камера с резолюция 8 Mpx
- Дълъг живот на батерията с капацитет 5500 mAh
- Мощен и енергийно ефективен 8-ядрен процесор Snapdragon 636
Безценна умна камера
Xiaomi Mi Max 3 е оборудван с чувствителендвойна камерасразмер на пиксела 1.4um, което ще ви изумияснота на очните изображенияКамерата с резолюция 12 + 5 Mpx имаавтофокусс двойни пиксели, така че не се проваля дори при слаба светлина. Черешката на тортата са...актуализирани функции на изкуствения интелект, с който камерата разпознава 25 различни сцени.
Xiaomi Mi Max 3 ще издържи наистина дълго време
Телефонът имамощен 8-ядрен процесор KyroQualcomm Snapdragon 636, който се характеризира предимно с ниска консумация на енергия. С едно зареждане, Mi Max 3 с капацитет на батерията от...5500mAhМоже да се справи със 17 часа видео, 10 часа игри, над 200 песни и почти 20 дни в режим на готовност. Освен това поддържа както бързо зареждане (18W), така и паралелно зареждане, така че никога няма да останете без заряд.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 221 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 636 |
| AnTuTu benchmark: | 118 397 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.9" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2160 x 1080 px |
| Jemnost displeje: | 345 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
