Xiaomi Mi Mix 2S 6/128 GB
Код: 14229Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi Mix 2S 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Луксозен дизайн
Mi MIX 2S продължава прецизното изпълнение и дизайн на своя предшественик.Mi MIX 2Тънка метална рамка обгражда керамичния заден панел, а предната част е покрита с издръжливо Corning Gorilla Glass. Метал, керамика и стъкло, това е красива комбинация от естествени материали.
Огромен 5,99-инчов IPS дисплей
Изживейте мобилно забавление както никога досега. Огромният диагонал от 5,99 инча заема по-голямата част от предната част на телефона и предлага по-широка Full HD резолюция от 2160 x 1080 пиксела, което дава съотношение на страните 18:9. Други страхотни параметри включват отличен контраст и много широко покритие на цветовото пространство. IPS технологията на дисплея осигурява естествени цветове a широки ъгли на видимост, които ви позволяват да разглеждате снимки или да гледате видеоклипове дори от остър ъгъл.
Красиви снимки
Xiaomi Mi MIX 2S е на върха на днешната мобилна фотография, което се доказва и от много добрия му резултат в класациите за мобилни камери. DxOMark мобилни устройстваРазполага с двойна задна камера с изключително големи двойни пиксели на основния сензор и ярък обектив, така че можете да заснемате страхотни, висококачествени изображения при почти всякакви условия на осветление.
- Основна 12-мегапикселова камера с обектив f/1.8 (фокусно разстояние 21 мм, 1,4µm, 4-осна оптична стабилизация (OIS).
- Вторично 2x увеличение 12-мегапикселова камера с обектив f/2.4.
- Двупикселов PDAF фокус.
- 2-тонна LED светкавица.
- Над 200 интелигентни сценични режима и функции изкуствен интелект.
- 5-мегапикселова предна селфи камера с бленда f/2.0.
Отлична производителност с процесор Qualcomm Snapdragon 845
Относно производителността на най-новия Mi MIX 2S Наистина не е нужно да се притеснявате. 8-ядреният Qualcomm Snapdragon 845 е на абсолютния връх по отношение на производителността на съвременните мобилни процесори и справя се с лекота дори с най-взискателните приложенияВ комбинация с6 GB RAM а графичният ускорител Adreno 630 ще изведе многозадачността на ново ниво. Всичко това се натрупва в 64GB вградена памет и бърза връзка с мобилни мрежи LTE, включително чешки честоти. Mi MIX 2S това няма да ви попречи по никакъв начин.
Четец на пръстови отпечатъци
Отключете телефона си бързо и сигурно. Достъпвайте до функции за нула време с четеца на пръстови отпечатъци на гърба на телефона си. без да е необходимо да въвеждате парола.
Удобство с функцията DualSIM
Благодарение на Xiaomi Mi MIX 2S, никога няма да се налага да се справяте с проблема къде да сложите втората си SIM карта или втори телефон, който заема точно толкова място, колкото е необходимо в джоба ви и ви прави бръчки на челото. Този смартфон е оборудван с слотове за две SIM карти, така че ви е необходимо само едно устройство за всичко. Можете да имате едновременно лични и служебни телефонни номера. Това е хибридно решение с възможност за едновременно използване на 2 SIM карти или SIM и microSD карта.
Основни характеристики
Смартфонът Xiaomi Mi MIX 2S се захранва от...8-ядрен процесор Qualcomm Snapdragon 845с честота до2,8 GHz, което е допълнено от6 GB RAM паметВътрешната памет предлага капацитет от...64GBСензорният екран е с размер 5,99 инча и разширена Full HD+ резолюция.2160 x 1080 пиксела със съотношение на страните 18:9. Задната двойна камера предлага 12 мегапиксела Сензор Sony IMX363 и вторичен 12 Mpx сензор с 2x оптично увеличение в сравнение с основния сензор. Разширените функции включват 4-осна OIS стабилизация, PDAF автофокус с двоен пиксел, двойна LED светкавица и възможност за запис на 4K видео и видео на забавен каданс. Предната камера е оборудвана с 5 Mpx сензор. От модерните технологии, предлага НФЦ,Bluetooth 5.0,Wi-Fi и климатики GPS/Glonass/BeiDou приемник. Поддържа се връзка с 2G, 3G и мобилни мрежи.LTEВ конекторното оборудване ще намерите USB.Тип CСензорното му оборудване включва: акселерометър, сензор за движение, компас, барометър, жироскоп, четец на пръстови отпечатъци и сензор за светлина. Работата се осигурява от акумулаторна батерия с капацитет 3400 mAh и функция за бързо зареждане. Операционната система е...Андроид с MIUI.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 191 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.0 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 376 781 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | 4-osá OIS |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 400 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
