Xiaomi Mi Note 10 Pro 256GB
Код: 14283Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi Note 10 Pro 256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
3D AMOLED дисплей
Дисплеят е голям 6.47" AMOLED с резолюция 2340 x 1080. Съотношението на страните е 19.5:9, а резолюцията на дисплея е 398 PPI. Гарантиран е сертификат TÜV Rheinland срещу ултравиолетово лъчение. В дисплея има изрез във формата на капка.

Първата масово произвеждана камера с резолюция 108MP
Мобилният телефон Mi Note 10 Pro е оборудван със 108MP камера, която може да заснема снимки с резолюция от 12032 x 9024 пиксела, което е 12 пъти повече от 4K! Благодарение на изключителния 1/1.33" сензор за изображения, камерата на мобилния телефон превъзхожда повечето цифрови фотоапарати. Като улавя повече светлина и детайли, той перфектно предава великолепието на всеки пейзаж. Не е ли това невероятно?

32MP селфи обектив
Ултра висока резолюция, способна да улови дори най-фините детайли като фиби, мигли и черти на лицето, докато функциите за редактиране са толкова добри, колкото преди.

Режим на влогване и Нощен режим 2.0
Новият режим за влогване ви позволява да живеете живота си по вашия начин. Първият мобилен телефон на Xiaomi, който поддържа Night Mode 2.0 и е оборудван с RAW възможности, което ви позволява да снимате без притеснение дори на тъмно.

Голяма батерия и бързо зареждане
Батерия с ултра висок капацитет от 5260mAh за повече от два дни употреба, 30W зареждане, бързо зареждане, 100% зареждане за възможно най-кратко време от 65 минути.

Процесор Qualcomm Snapdragon 730G
Най-мощният процесор в серията Qualcomm 7, Snapdragon 730G, предлага максимална честота до 2,2 GHz, максимална скорост от 700 MHz и като цяло по-висока скорост за операции, игри, изкуствен интелект и др.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 208 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730G |
| AnTuTu benchmark: | 268 759 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Jemnost displeje: | 398 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | LTE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x, 3x, 7x |
| Hybrid Zoom: | 5x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Penta 108 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 260 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
