Xiaomi Poco F2 Pro 6/128 GB
Код: 14395Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco F2 Pro 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
По-интелигентен дисплей
Интелигентните 360° сензори за околна светлина могат точно да открият нивото на околна светлина и автоматично да регулират яркостта на дисплея съответно. Никога повече няма да се притеснявате от нечетлив дисплей на слънце или заслепяващ екран на телефона на тъмно. Интелигентният дисплей на устройството гарантира комфортна работа при всякакви обстоятелства.

Qualcomm Snapdragon 865
7nm процесът носи 25% увеличение на производителността, което води до повишена графична производителност, като същевременно намалява консумацията на енергия. CPU Kryo 585 | GPU Adreno 650

Пълнометражният филм на живота ти
Запис на забавен каданс със 120 кадъра в секунда. Искате да се забавлявате? Снимайте видеоклипове в режим на забавен каданс със 120 кадъра в секунда. Всеки кадър е от значение!

Добре дошли в нова ера на свързаност
Бързо, надеждно, по всяко време и навсякъде. Едва ли ще забележите разликата между стрийминга на онлайн видеоклипове и гледането на изтеглено съдържание. Можете също така да разчитате на плавно игрово изживяване, което ви позволява да се потопите напълно в забавлението си.

Голяма батерия
С батерия с висок капацитет от 4700 mAh, телефонът може да издържи повече от един ден с едно зареждане. Резултатите от тестовете показват, че батерията може да издържи 17 дни в режим на готовност, 13 часа непрекъснато играене на игри и 6 часа запис на видео с резолюция 1080p.

Технология LiquidCool 2.0
Специалната многослойна технология за течно охлаждане и усъвършенстваният дизайн на телефона позволиха да се намали работната температура на процесора на устройството с до 14°C.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 210 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| AnTuTu benchmark: | 664 502 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 700 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
