Xiaomi Poco F3 6/128 GB
Код: 14389Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco F3 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
E4 AMOLED дисплей
С ново поколение първокласен материал за екрана, консумацията на енергия е намалена с 15% и батерията издържа по-дълго. Той има най-добрата точност на цветовете сред настоящите POCO дисплеи. Освен това разполага с двустранна защита Corning Gorilla Glass 5 и здрава метална рамка, което придава на телефона изискан вид и усещане.

Истинското животно е тук
Независимо дали четете или играете игри, екранът е по-гладък от всякога. Той се опреснява до 120 кадъра в секунда. В същото време честотата на семплиране на докосването е увеличена до 360 Hz, а алгоритъмът за докосване е фино настроен. Телефонът реагира изключително бързо на докосването на пръстите ви, което прави игрите изключително плавни. Благодарение на комбинацията от LPDDR5 и UFS 3.1, приложенията и игрите се отварят и зареждат за миг.

Технология LiquidCool 1.0 Plus
Процесорът се охлажда мигновено при изпълнение на взискателни задачи. Триизмерната система за разсейване на топлината разпределя топлината по-ефективно, за да предотврати прегряване на телефона.

Двойни високоговорители
Двойните стерео високоговорители са основен елемент на флагманския телефон, а този звяр е оборудван с най-висококачествените.
Високоговорителите осигуряват по-реалистични близки и далечни съраунд звукови ефекти, предлагайки завладяващо и вълнуващо аудиовизуално изживяване.

Голяма батерия от 4520 mAh
Тънкият корпус е с изобилие от мощност. От сутрин до вечер, каквото и да слушате, батерията лесно ви осигурява време за часове. Заредете до 100% за 52 минути с бързо зареждане от 33W. Кажете сбогом на тревогата за изтощена батерия.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 196 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| AnTuTu benchmark: | 714 008 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 386 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 520 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
