Xiaomi Poco F4 GT 12/256 GB
Код: 14380Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco F4 GT 12/256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Дисплей
POCO F4 GT може да се похвали с 6.67-инчов плосък AMOLED дисплей, пригоден за геймъри, и предлага честота на семплиране на докосване от 480Hz и честота на опресняване от 120Hz за изключително завладяващо гейминг изживяване.

AMOLED дисплей
С голям плосък AMOLED дисплей, геймърите ще се сблъскат с по-малко случайни докосвания по време на игра в сравнение с извит дисплей. POCO F4 GT също така разполага с високочестотно PWM затъмняване, за да предпази очите ви, без да се жертва точността на цветовете при условия на слаба светлина.

Максимална производителност на Snapdragon 8 Gen 1
POCO F4 GT е оборудван с най-модерната 5G платформа, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Мобилната платформа е изградена по 4nm производствена технология и разполага с осемядрен процесор, работещ на 3.0GHz. Най-мощният Android чипсет осигурява 20% по-бърза производителност на процесора и до 50% по-добра производителност на графичния процесор.

Играй
POCO F4 GT освобождава нова мощност с магнитни изскачащи спусъци, които трансформират устройството в игрална машина. За заядлите геймъри, спусъците предлагат гейминг изживяване, подобно на контролер, и точност от най-високо ниво. Изскачащите спусъци са проектирани с технология за магнитна левитация и могат лесно да издържат на 1,5 милиона натискания.

Батерия и зареждане
В комплекта е включено зарядно устройство с мощност 120 W. Скоростта на зареждане е напълно безопасна и не причинява никакви повреди на батерията. Технологията MTW (Multiple Tab Winding), заедно с помпа за двойно зареждане, ефективно допринася за ефективността на зареждане при играене на игри. За да поддържа здравето на батерията и нейния живот, AdaptiveCharge минимизира времето, което батерията прекарва в критичните 80-100% през нощта.

Енергия благодарение на 120W HyperCharge
POCO F4 GT се предлага с първото на POCO 120W HyperCharge и двуклетъчна батерия с капацитет 4700mAh.

Горна батерия
Устройството може да се зареди до 100% само за 17 минути. За геймърите, POCO F4 GT предлага бързо зареждане по време на игра със 100% зареждане за 27 минути, елиминирайки притеснението от изтощаване на батерията по време на игра.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 210 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| AnTuTu benchmark: | 959 727 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 700 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
