Xiaomi Poco M3 4/128 GB
Код: 14390Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco M3 4/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
По-забавно, отколкото очаквате
Страхотните двойни високоговорители осигуряват висококачествен звук. 6,53-инчовият 1080P FHD+ дисплей осигурява висококачествени изображения и задълбочава зрителното изживяване. Благодарение на високата резолюция 2340x1080, нито един детайл от изображението няма да бъде пропуснат.

48MP тройна камера, поддържана от зашеметяващ нощен режим
Разполага с 48MP основен сензор на невероятно достъпна цена. Освен това е оборудван и с 2MP макро камера и 2MP сензор за дълбочина, които предлагат множество и интересни режими по време на снимане. Заедно те създават чудесни условия за заснемане на незабравими моменти.

Фантастична батерия без компромис
Моделът е оборудван с батерия с най-голям капацитет в своята категория. POCO M3 е проектиран за сърфиране, писане на текстови съобщения, стрийминг и игри през целия ден с масивна високоскоростна батерия от 6000 mAh. Телефонът може да издържи до 5 дни с пълно зареждане без употреба, до 3 дни с умерена употреба. При честа употреба животът на батерията спада до около 1,5 дни, преди да се разреди напълно. Батерията на POCO M3 е проектирана да издържа на високи температури и ще издържи поне 2,5 години без никакви признаци на намалена издръжливост. В комплекта е включено зарядно устройство с мощност 22,5 W.

Двойни високоговорители
Премиум аудио изживяване с висококачествен звук, което ще ви погълне, независимо дали слушате музика или гледате видеоклипове.

Страничен сензор за пръстови отпечатъци
Интегриран минималистичен дизайн. Отличен захват с бързо освобождаване.

Повече място за съхранение
Съхранявайте снимки и видеоклипове и изтегляйте любимите си филми, без да се притеснявате за ограничения. Това е възможно с 4GB RAM и 128GB ROM, разширяеми до 512GB.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| AnTuTu benchmark: | 185 028 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 2 Mpx + 2Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
