Xiaomi Poco X3 Pro 6/128 GB
Код: 14386Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco X3 Pro 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Повече плавност благодарение на персонализиран геймърски дисплей и дизайн
С флагманска честота на опресняване от 120Hz и честота на семплиране на докосването от 240Hz, POCO X3 Pro предлага дисплей, създаден специално за мобилни игри. С висока честота на опресняване от 120Hz ще можете да се наслаждавате на плавни движения в екшън игри и да сте пред конкуренцията, докато високата честота на семплиране на докосването от 240Hz намалява латентността на докосването. POCO X3 Pro има нов и подобрен външен вид с отразяваща цветна лента в центъра и метална текстура отстрани.

Играйте дори най-взискателните игри без притеснение
В сравнение с POCO X3 NFC, POCO X3 Pro повишава производителността с мобилната платформа Qualcomm Snapdragon™ 860, водещият 4G флагмански процесор през 2021 г. Мощната платформа ви позволява да се наслаждавате на мобилни игри с висока скорост, дори когато играете графично интензивни игри.

Перфектна скорост
Благодарение на подобрената технология за памет UFS 3.1, устройството предлага перфектни скорости на четене и запис, така че не е нужно да чакате дълго, за да заредите файлове, игри и приложения.

Винаги зареден
С бързо зареждане от 33W и огромен капацитет на батерията от 5160mAh, POCO X3 Pro се зарежда бързо и гарантира, че винаги сте готови. Не позволявайте на зареждането да ви забави!

Готови за снимане
Четири камери означават четири пъти повече забавление. Бъдете пленени от снимките, направени с POCO X3 Pro. С 48MP основна камера, 8MP ултраширокоъгълна камера, 2MP сензор за дълбочина и 2MP макро камера, вашите снимки ще бъдат перфектни.

Завладяващо изживяване с аудиовизуална система на водещо ниво
Независимо дали играете игри или слушате музика, двойните високоговорители осигуряват мощен звук със студийно качество. С фина вибрационна обратна връзка можете да усетите всяко взаимодействие между върха на пръста си и екрана.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 215 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 860 |
| AnTuTu benchmark: | 561 303 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2,96 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 160 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
