Xiaomi PocoPhone F1 6/64 GB
Код: 14090Подробно описание на продукта
Xiaomi PocoPhone F1 6/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
По-добър дисплей
Жестовете на цял екран позволяват интуитивно изживяване на дисплея със съотношение на страните 18,7:9. Международно признатото Corning Gorilla Glass е изключително издръжливо стъкло, което гарантира перфектна защита за вашия смартфон.

Върхова производителност
Поддържайте процесора на POCO F1 бърз с нашата технология LiquidCool, която обикновено е запазена за геймърски смартфони. Колкото и интензивно да играете, охладеният Snapdragon 845 няма проблем да поддържа върхова производителност и висока честота. Кажете сбогом на бавното време за реакция и замръзналите екрани, този телефон ще остане по-бърз завинаги.

Незабавен автофокус
Двойната AI камера с резолюция 12MP + 5MP разполага с автофокус и голям 1.4um сензор в основния обектив. Това подобрява яркостта и качеството на снимките, като същевременно драстично увеличава скоростта на автофокус, особено при движение или при слаба светлина.

Бързо зареждане 3.0
Батерията с висок капацитет от 4000 mAh е достатъчно мощна, за да поддържа телефона ви работещ, докато играете игри или гледате дълги видеоклипове. Тя осигурява достатъчно мощност за 30 часа разговори или 146 часа възпроизвеждане на музика с едно зареждане. Поддържа технологията за бързо зареждане Quick Charge 3.0.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 412 701 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.2" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Ostatní |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
