Xiaomi Redmi 10 4/64 GB
Код: 14231Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi 10 4/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Изискан и първокласен дизайн в елегантен и лек корпус
Redmi 10 подобрява дизайна на серията Redmi с по-разкошен и премиум вид, като стилно и елегантно използва дизайна на камерата със сребърна рамка. Телефонът се предлага в три цветови нюанса, като вариантите Carbon Grey и Pebble White се отличават с матово покритие, което не само е устойчиво на пръстови отпечатъци, но и създава гладка текстура и луксозно усещане, докато цветовият вариант Sea Blue се предлага с гланцово покритие, което изглежда жизнено, преливащо се и със сигурност ще привлече вниманието ви.

Плавно и удобно гледане благодарение на 90Hz дисплей с резолюция 1080p
С честота на опресняване на дисплея от 90Hz, Redmi 10 ще подобри вашето зрително изживяване – това е един от най-достъпните смартфони в своя клас с толкова висока честота на опресняване. Заедно с 6.5-инчовия FHD+ DotDisplay с резолюция 1080p, ще се наслаждавате на плавна ежедневна употреба на екрана. Нещо повече, Redmi 10 е оборудван с технология AdaptiveSync, която оптимизира честотата на опресняване в зависимост от съдържанието, което гледате, намалявайки консумацията на енергия и удължавайки живота на батерията. Ако обичате да четете, Reading Mode 3.0 превключва дисплея към почти хартиена текстура, ефективно намалявайки напрежението в очите.

Безпроблемно снимане благодарение на четворната 50MP камера и галерията
Redmi 10 представя първата 50MP камера в серията, което прави възможно всеки да прави висококачествени снимки с висока резолюция. Телефонът разполага с четири камери с изкуствен интелект, включително 50MP основна камера, 8MP ултраширокоъгълна камера, 2MP макро камера и 2MP сензор за дълбочина. В допълнение, той предлага и разнообразие от лесни за използване филтри за създаване на зашеметяващи и креативни снимки и видеоклипове. Нещо повече, 8-мегапикселовата предна камера на Redmi 10 може да заснема панорамни селфита, смесвайки вашите селфита с красотата на заобикалящата ви среда.

Мощен процесор MediaTek Helio G88 и батерия от 5000 mAh
Redmi 10 е първият смартфон, пуснат на пазара с най-новия процесор MediaTek Helio G88. С широк набор от подобрения в платформата, MediaTek Helio G88 позволява на устройството да работи на по-високи тактови честоти на графичния процесор и честота на опресняване, осигурявайки по-добро развлекателно изживяване. Подобреният процесор за обработка на изображения (Image Signal Processor) заснема снимки с по-резки и ясни детайли. С голяма батерия от 5000 mAh, Redmi 10 може да ви издържи два дни с едно зареждане, като същевременно предлага 18W бързо зареждане, 9W обратно кабелно зареждане и 22,5W зарядно устройство, включено в кутията, така че няма да губите време, докато зареждате.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 181 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G88 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 210000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50Mpx + 8Mpx + 2Mpx + 2Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
