Xiaomi Redmi 10C - 128GB
Код: 14085Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi 10C - 128GB
Щат:Употребявана (Категория A/B – нормални следи от износване)
Гаранция:12 месеца
Цвят:сиво, синьо, зелено
Съдържание на пакета: мобилен телефон, кабел за зареждане
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Доставка до магазина: приблизително до 5 работни дни
Доставка до дома: приблизително до 7 работни дни
Описание на продукта:
Xiaomi Redmi 10C е надежден смартфон, който предлага модерен дизайн, голям дисплей и достатъчна производителност за ежедневна употреба. Телефонът е оборудван с голям 6.71" IPS дисплей с HD+ резолюция, който осигурява достатъчно място за гледане на видеоклипове, сърфиране в интернет, комуникация в социалните мрежи и работа с приложения. Дисплеят предлага добри ъгли на видимост и приятно цветопредаване.
Устройството работи гладко благодарение на мощния осемядрен процесор Qualcomm Snapdragon 680, комбиниран с 4GB RAM, осигуряващ стабилна производителност по време на ежедневна употреба, многозадачност и работа с по-взискателни приложения. Вградената памет от 128GB предлага достатъчно място за снимки, видеоклипове, приложения и документи и може да бъде разширена с помощта на microSD карта памет.
Телефонът е оборудван с двойна задна камера с основен сензор с резолюция 50 Mpx, което ви позволява да правите детайлни снимки и да запечатвате ежедневни моменти. Предната камера е подходяща за селфита и видео разговори. Разбира се, има поддръжка за Dual SIM, LTE връзка, Wi-Fi, Bluetooth и GPS. На гърба на телефона има четец на пръстови отпечатъци за бързо и сигурно отключване на устройството. Благодарение на батерията от 5000 mAh, Xiaomi Redmi 10C предлага много добра издръжливост и лесно може да се справи с цял ден нормална употреба.
Предимства:
-
Голям 6,71-инчов HD+ дисплей
-
Мощен процесор Snapdragon 680
-
4GB RAM за безпроблемна работа на системата
-
128GB памет с microSD разширение
-
Основна камера 50 MP
-
Четец на пръстови отпечатъци
-
Поддръжка на две SIM карти
-
Батерия от 5000 mAh
-
Стабилна производителност за ежедневна употреба
-
Модерен и семпъл дизайн
Технически спецификации:
-
Дисплей:6,71" IPS, 1650 × 720 пиксела
-
Процесор:Qualcomm Snapdragon 680 – осемядрен
-
Графични изкуства:Адрено 610
-
Оперативна памет:4GB
-
Съхранение:128GB
-
Карта с памет:microSD
-
Камери:
-
Задна част:50 MP + 2 MP
-
Предна част:5 мегапиксела
-
-
Операционна система:Андроид (MIUI)
-
Свързаност:LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
СИМ-карта:Две SIM карти
-
Четец на пръстови отпечатъци:да (отзад)
-
Батерия:5000mAh
-
Размери:169,6 x 76,6 x 8,3 мм
-
Тегло:190 г
Снимката е илюстративна.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 248 639 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
