Xiaomi Redmi 7 64GB
Код: 14222Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi 7 64GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Двойна задна камера с AI функции
Смартфонът Xiaomi Redmi 7 попада в категорията смартфони, които имат двойна основна камера, използваща елементи на изкуствения интелект и разнообразие от сценични режими. Основната двойна камера се състои от 12-мегапикселов обектив с бленда f/2.2. с с PDAF автофокус a 2Mpx вторичен обективИзползване на чифт обективи и функцииАл портрет a Красота с изкуствен интелект можете да създавате портрети с ефект на бокеЗа любителите на селфитата, ето го предна 5-мегапикселова камера, който можете да използвате и за видео разговори с любимите си хора. Освен това можете да създавате свои собствени висококачествени видеоклипове при 120 кадъра в секундаПолезно LED светкавица ще осигури висококачествени снимки дори при лоши условия на осветление.

Може да се справи и с многозадачност.
Плавната работа без прекомерно нарязване ще ви осигури Осемядрен процесор Qualcomm® Snapdragon™ 632 с честота 1,8 GHz в комбинация с 3GB RAM a Операционна система Android 9.0Ще се използва за съхранение на любимите ви данни и приложения. 64 GB вътрешна паметкоято може да се разшири с карта памет, ако е необходимо MicroSD до 512 GBТова ще гарантира, че телефонът ви ще издържи цял ден Батерия 4000 mAh с поддръжка на бързо зареждане 5V/2A.

Защитен достъп до файлове
Вече не е нужно да се притеснявате за сигурността на файловете си. Само вие ще имате достъп до тях. Вместо да въвеждате парола, когато отключвате телефона си, използвайте функция за разпознаване на лицаМожете да получите достъп до вашите данни, приложения, съобщения и контакти по лесен, бърз и удобен начин. Той е едновременно надежден и практичен. четец на пръстови отпечатъци, който се намира на гърба на мобилния телефон.

Практичен спътник за всеки ден
Смартфон Xiaomi Redmi 7 има конектор microUSB, който можете да използвате за зареждане на батерията, скрита в телефона ви, или за прехвърляне на файлове. Можете да се наслаждавате на музика от радиото или от плейлиста си, като свържете слушалки към 3,5 мм жак портДруги полезни функции включват: Две SIM карти, което ви позволява да използвате две SIM карти в един телефон. Има и безжична връзка Bluetooth 4.2 технология, Wi-Fi чийто GPS.

IPS дисплей с Full HD+ резолюция
Можете удобно да преглеждате снимки, приложения или видеоклипове на дисплея с диагонал 6.26" със съотношение на страните 19:9 във висока HD+ резолюцияОборудван е с иновативни IPS технология, което ви осигурява богати цветове и широки ъгли на видимост. Той може да се похвали с поддръжка на режим за защита на очите и режим за ярка слънчева светлина.

Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 632 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1,8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 124 599 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
