Xiaomi Redmi 7A - 16GB
Код: 14065Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi 7A - 16GB
Щат:Употребявана (Категория A/B – нормални следи от износване)
Гаранция:12 месеца
Цвят:черно, синьо, червено
Съдържание на пакета: мобилен телефон, кабел за зареждане
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Доставка до магазина: приблизително до 5 работни дни
Доставка до дома: приблизително до 7 работни дни
Описание на продукта:
Xiaomi Redmi 7A е практичен и надежден смартфон, предназначен за ежедневна употреба. Той предлага лесно управление, компактни размери и достатъчна производителност за обичайни приложения, телефонни разговори и сърфиране в интернет. Телефонът е оборудван с 5.45" IPS дисплей с HD+ резолюция, който осигурява добър образ и приятно цветопредаване. Благодарение на компактните си размери, устройството е удобно за държане в ръка и лесно за работа.
Устройството работи гладко благодарение на осемядрения процесор Qualcomm Snapdragon 439, комбиниран с RAM памет, което осигурява стабилна производителност по време на ежедневна употреба, комуникация, сърфиране в интернет и работа с приложения. Вътрешната памет предлага място за снимки, приложения и документи и може да бъде разширена с помощта на microSD карта памет.
Телефонът е оборудван с висококачествена задна камера, която ви позволява да правите детайлни снимки на ежедневни ситуации. Предната камера е подходяща за селфита и видео разговори. Разбира се, има поддръжка за Dual SIM, LTE връзка, Wi-Fi, Bluetooth и GPS. Благодарение на батерията от 4000 mAh, Xiaomi Redmi 7A предлага много добра издръжливост и лесно може да се справи с цял ден нормална употреба.
Предимства:
-
Компактен 5,45-инчов HD+ дисплей
-
Процесор Qualcomm Snapdragon 439
-
Стабилна производителност за ежедневна употреба
-
Разширяване на паметта чрез microSD
-
Поддръжка на две SIM карти
-
Батерия от 4000 mAh
-
Надеждна работа на системата
-
Просто и удобно управление
-
Модерен дизайн
-
Дълъг живот на батерията
Технически спецификации:
-
Дисплей:5.45" IPS, 1440 × 720 пиксела
-
Процесор:Qualcomm Snapdragon 439 – осемядрен
-
Графични изкуства:Адрено 505
-
Оперативна памет:2 ГБ
-
Съхранение:16GB
-
Карта с памет:microSD
-
Камери:
-
Задна част:12 мегапиксела
-
Предна част:5 мегапиксела
-
-
Операционна система:Андроид (MIUI)
-
Свързаност:LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, GPS
-
СИМ-карта:Две SIM карти
-
Четец на пръстови отпечатъци:не
-
Батерия:4000mAh
-
Размери:146,3 x 70,4 x 9,6 мм
-
Тегло:165 г
Снимката е илюстративна.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 165 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 439 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 |
| AnTuTu benchmark: | 90 664 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | NE |
| Rozpoznání obličeje: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
