Xiaomi Redmi 9T 4/128 GB
Код: 14253Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi 9T 4/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,53-инчов FHD+ Dot Drop дисплей и сертификат TÜV Rheinland Low Blue Light
Redmi 9T със зашеметяващ 6.53-инчов Dot Drop дисплей предлага изключително FHD+ визуално изживяване, което е просто най-доброто в своя клас. Ярки, живи цветове се излъчват от почти безрамковия дисплей, предоставяйки ви наистина завладяващо изживяване при гледане на видеоклипове и играене на игри. В допълнение, сертифицираният от TÜV Rheinland дисплей позволява комфортно гледане благодарение на филтрирането на синята светлина, предпазвайки потребителите от дългосрочно напрежение в очите.

48MP четворна камера с изкуствен интелект, ултраширокоъгълен и макро обектив
Redmi 9T разполага с 48MP AI четворна задна камера с първокласно качество на изображенията и видеото, което ще впечатли дори най-напредналите творци. 2MP макро обективът улавя всеки малък детайл, докато 120° ултраширокоъгълната камера ви позволява да правите зашеметяващи групови или пейзажни снимки, като побира всичко в кадър. Като цяло, Redmi 9T предлага гъвкаво фотографско изживяване, което ще накара потребителите да искат още и още снимки!

Осемядрен процесор Qualcomm Snapdragon™ 662, до 2.0 GHz
Захранван от мобилната платформа Qualcomm Snapdragon™ 662, Redmi 9T предоставя страхотно мобилно изживяване с по-висока производителност, по-ниско генериране на топлина и по-ниска консумация на енергия. С Qualcomm AI Engine от трето поколение и процесорна мощност до 2.0 GHz, Redmi 9T е по-бърз и по-отзивчив от всякога.

Батерия от 6000 mAh с бързо зареждане от 18 W
Redmi 9T може да се похвали с масивна батерия от 6000 mAh и ултра-енергоспестяващ режим MIUI, така че е готов да се справи дори с най-тежките натоварвания през целия ден! С бързо зареждане от 18 W, потребителите на Redmi 9T могат да прекарват по-малко време в зареждане и повече време в творчество!
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| AnTuTu benchmark: | 174 500 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | Splash resistant |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
| Reverzní dobíjení: | 2,5 W |
