Xiaomi Redmi Note 10S 6/64 GB
Код: 14244Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 10S 6/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Зашеметяващ AMOLED дисплей с двойни високоговорители
Новият Redmi 10S е перфектна комбинация от красота и функционалност. Неговият 6.43-инчов FHD+ AMOLED дисплей с точков прорез му придава изключително впечатляващ външен вид и е изключително лесен за употреба. Благодарение на гениалния безрамков дизайн, дисплеят може да се похвали със съотношение на страните 20:9. Не на последно място, има и чифт високоговорители, един в горната и един в долната част на телефона, което гарантира висококачествено слушателско изживяване.

Четворна камера, гарантираща висококачествени изображения с несравнима детайлност
Четворната задна камера на новия Redmi Note 10S ви позволява да правите наистина изключителни снимки със спиращо дъха качество. Квартетът, състоящ се от 64MP основен обектив, 2MP макро обектив, 2MP сензор за дълбочина и 8MP ултраширокоъгълен сензор, гарантира както висококачествени снимки със забележителни детайли, така и впечатляващи широкоъгълни кадри, където благодарение на ъгъла на видимост от 118°, можете лесно да уловите красотата на околния пейзаж и големи групи от приятели.

Висока производителност, създадена за взискателни операции
Благодарение на мощния чипсет MediaTek Helio G95, новият Redmi Note 10S може да осигури спиращи дъха гейминг изживявания. Производителността на графичния му процесор е с 31% по-висока от тази на предишното поколение и лесно ще отговори на изискванията дори на най-взискателните геймъри. Освен това можете да разчитате на батерия с огромен капацитет от 5000 mAh, която лесно се справя с ежедневната употреба и може да се зареди само за няколко минути благодарение на бързото зареждане с мощност 33 W.

Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 178 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G95 |
| AnTuTu benchmark: | 321 892 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx 8 Mpx + 2 Mpx + 2Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
