Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128 GB
Код: 14284Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
120Hz FHD+ AMOLED DotDisplay в модерен корпус с плоски ръбове
Redmi Note 11 Pro 5G разполага с голям 6.67-инчов FHD+ AMOLED DotDisplay с честота на опресняване от 120Hz, който подобрява изживяването на екрана с плавно превъртане на съдържанието и преходи без забавяне. Този красив дисплей е вграден в корпус с модерен плосък дизайн. Заедно с двойни супер линейни високоговорители, разположени в горната и долната част на телефона, Redmi Note 11 Pro 5G предлага страхотно изживяване с поглъщащ стерео звук, когато играете игри или гледате видеоклипове.

Първокласна тройна камера със 108 MP за изключителни снимки
Redmi Note 11 Pro 5G се предлага с тройна задна камера, която осигурява безкомпромисно фотографско изживяване. Основната му камера със 108 MP заснема зашеметяващи изображения в ярки цветове, 8 MP ултраширокоъгълна камера разширява зрителното ви поле до 118°, а 2 MP макро обектив улавя фини детайли отблизо. Предната част на телефона е допълнена от 16 MP предна камера, която може да заснема ясни и естествено изглеждащи селфита. Професионалната основна камера със 108 MP използва Samsung HM2 сензор с размер 1/1.52" и поддържа технология за 9-в-1 pixel binning, както и двойно ISO, за да заснема невероятни изображения при всякакви условия на осветление, с невероятни резултати, особено при слаба светлина.

Производителност, задвижвана от 67W турбо зареждане и процесор Snapdragon 695
Redmi Note 11 Pro 5G се предлага с авангардно 67W турбо зареждане, което ви позволява да заредите повече от половината от батерията му с висок капацитет от 5000 mAh само за 15 минути. Захранван от процесора Snapdragon 695, Redmi Note 11 Pro 5G ви осигурява и плавна и надеждна работа с поддръжка на 5G свързаност.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 202 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| AnTuTu benchmark: | 405 259 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | IP53 |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
