Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256 GB
Код: 14306Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Изключителни цветове и нюанси
6,67-инчовият дисплей е изработен от усъвършенствани гъвкави материали, увеличаващи яркостта и показващи по-широка гама от цветове с по-висок контраст, съчетани с по-плавен изход за по-ярко зрително изживяване.

120Hz AMOLED дисплей
Флагманският телефон Redmi Note 12 Pro+ 5G прави най-съвременните технологии още по-достъпни и отваря врати за всичко, което те могат да предложат.

Най-добрата резолюция на камерата в света
Най-мощната камера в Redmi Note е оборудвана с 200MP сензор за изображения с ултрависока резолюция, OIS и 7P обектив. В комбинация с най-новите алгоритми и други функции, тази камера ви дава максимална творческа мощ.

Безкрайни истории - всичко с едно кликване
Използвайки 200MP режим, Xiaomi ProCut може автоматично да идентифицира главните герои и да изреже изображението в до 5 шедьоври. Всеки обект е показан ярко с перфектна рязкост.

Първокласен обектив
Redmi Note 12 Pro+ 5G може да се похвали със 7P обектив, ALD покритие против отблясъци, OIS за минимизиране на трептенето или вибрациите на камерата и голяма бленда. Всичко това помага за улавяне на повече светлина от предишните поколения при слаба светлина. Изцяло ново ниво на качество на изображението с по-добре осветени нощни снимки от всякога, без използването на светкавица.

Аудиовизуално преживяване на живо
Технологията Dolby Vision в сътрудничество с HDR10+ ви осигурява несравнимо качество на картината, заедно с Dolby Atmos и двойни високоговорители, така че можете да се наслаждавате на кино в дланта си навсякъде и по всяко време.

Революционната ефективност на процесора MediaTek Dimensity 1080 с 5G
Най-съвременният чипсет, произведен по 6nm процес, увеличава общата скорост и намалява консумацията на енергия, осигурявайки впечатляваща производителност за създаване на видео и изображения, игри и 5G свързаност.

Ултрависока скорост с висок капацитет
Масивната батерия от 5000mAh, оборудвана с чипсета Xiaomi Surge P1, може да се зареди до 100% за 19 минути, използвайки интелигентно зареждане 120W HyperCharge, като по този начин се поддържа дълъг живот на батерията.

Системата за охлаждане на изпарителната камера поддържа ниска температура
С охлаждаща повърхност от 3000 мм² VC, Redmi Note 12 Pro+ 5G се охлажда още по-бързо. Критичният контрол на температурата осигурява устойчива висока производителност.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 210 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 1080 |
| AnTuTu benchmark: | 538 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.6 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 200 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 200 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
