Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256 GB
Код: 14309Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256 GB
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Премиум гладък AMOLED дисплей Изключителни цветове и нюанси
6,67-инчовият дисплей е изработен от усъвършенствани гъвкави материали, увеличаващи яркостта и показващи по-широка гама от цветове с по-висок контраст, съчетани с по-плавен изход за по-ярко зрително изживяване.

Реалистично аудиовизуално удоволствие
Технологията Dolby Vision в сътрудничество с HDR10+ ви осигурява несравнимо качество на картината, заедно с технологията Dolby Atmos и двойните високоговорители, така че можете да се наслаждавате на кино в дланта си навсякъде и по всяко време.

Популярен флагмански сензор IMX766
Сензорът IMX766 е изборът за много флагмански смартфони. Големият 1/1,56'' сензор позволява улавянето на повече светлина, а усъвършенстваният All Pixel AF прави високоскоростния автофокус реалност.

Пълнофункционална 50MP камера с OIS, стабилни и стабилни кадри
OIS успешно минимизира ефектите от трептенето или вибрациите на камерата и позволява улавянето на повече светлина, което води до значително подобрение на качеството. Изображенията ще се открояват денем и нощем.

Високопроизводителен процесор
Най-съвременен 6nm чипсет MediaTek Dimensity 1080 с 5G Това увеличава общата скорост и намалява консумацията на енергия, осигурявайки впечатляваща производителност за създаване на видео и снимки, игри и 5G свързаност.

Комбинация от бърза памет и RAM
С 6GB или 8GB памет можете да се насладите на несравнима плавност. Инсталирайте любимите си приложения и създавайте запомнящи се снимки и видеоклипове с до 128GB или 256GB място за съхранение.

Xiaomi Imaging Engine
Мощните алгоритми с изкуствен интелект драстично подобряват качеството на изображението и скоростта. Всеки ценен момент от живота ви оживява и чака да го заснемете.

Масивна батерия от 5000 mAh
В тънкия корпус с дебелина 7,9 мм е вградена батерия с висок капацитет от 5000 mAh, което осигурява по-дълготрайно и по-плавно потребителско изживяване.

67W турбо зареждане
С турбо зареждане от 67 W можете да се справите с почти всичко, което денят ви поднесе, за 15 минути. Това наричаме скорост.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 187 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 1080 |
| AnTuTu benchmark: | 538 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.6 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7 |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
