Xiaomi Redmi Note 12S 8/256 GB
Код: 14298Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 12S 8/256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Плавно скролиране благодарение на 90Hz AMOLED DotDisplay
С висока честота на опресняване до 90Hz и честота на семплиране на докосването до 180Hz, Redmi Note 12S ви предлага плавно изживяване с преходи без забавяне, като същевременно регистрира по-точни докосвания на пръстите. AMOLED дисплеят с пикова яркост до 1000 нита ви позволява да четете ясно съдържанието на телефона дори при ярка дневна светлина. Освен това, можете да се наслаждавате на любимото си съдържание и игри с по-голямо аудиовизуално потапяне благодарение на звуковата система с два високоговорителя.

Универсална тройна камера със 108 MP
Redmi Note 12S ви позволява да видите света от всеки ъгъл благодарение на тройната си камера, която включва 108MP основна камера, ултраширокоъгълен обектив и специален макро обектив. Издигнете фотографията си на следващото ниво с 108MP основната камера, способна да заснема невероятни кадри. Redmi Note 12S никога не пропуска детайл, позволявайки ви да заснемете и разкажете своята история със зашеметяваща яснота и качество на изображението. Още по-хубавото е, че се предлага и с FilmCamera и Xiaomi ProCut, които превръщат обикновените снимки в носталгични изрази на изкуство и идентичност.

Стилен, модерен и лек дизайн
За да е удобен за държане в ръката, Redmi Note 12S е поместен в голяма батерия от 5000 mAh и леко тяло от 179 грама под тънък корпус от 8,09 мм. Благодарение на технологиите Mi FC и MMT, той се зарежда бързо с 33 W.

Мощният MediaTek Helio G96 осигурява плавна всестранна производителност.
Захранван от усъвършенствания осемядрен процесор MediaTek Helio G96 и до 8GB RAM, Redmi Note 12S осигурява подобрена производителност, което води до много по-бързо потребителско изживяване. Независимо дали правите невероятни снимки и видеоклипове, гледате филми или сърфирате в социалните медии, Redmi Note 12S е оборудван и с цялото необходимо пространство и капацитет. Можете да го изведете на следващото ниво с поддръжка за разширяема памет до 1TB и допълнителни 5GB RAM с разширение на паметта.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 176 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Helio G96 |
| AnTuTu benchmark: | 302 877 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.1 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 409 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
